Skocz do zawartości

budżetowe 3-way, pytanie początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

nic dobrego nie wyplynie z tego nowego zestawu za 600 zł ... szukaj w uzywce :) ja 3 dni temu sprzedalem 3 way phd    :P mozna czasem kupic fajne sprzety albo poskladaj cos. na olx masz swietne sredniaki phd za 200 zł na poczatek az za dobrze graja ;) do tego dolozylbym jakis fajny wofer  na allegro masz sinuslive sl165 tez za 200 zł dobre zejscie swietny kickbass  do tego dobrac jakis tweeter ciekawy .Zapiac 9855 pod jakims starym soniakiem albo dragsterem ( sa tanie ) i pociac to aktywnie i masz swietne budzetowe granie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Cześć, miał ktoś okazje posłuchać tego zestawu audisona apk 163 i mógłby podzielić się opinią na jego temat?

tak jak kolega wyżej pisze, 600 za nowe zestaw 3 way to raczej nie oczekuj fajerwerków. 

Jedź na Franciszkańską i sobie coś wybierz. W tej kasie niełatwo kupić przyzwoity zestaw 2drożny (nowy)

 

Btw czasem bywam w Nysie to możemy się umówić na mini spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nic dobrego nie wyplynie z tego nowego zestawu za 600 zł ... szukaj w uzywce :) ja 3 dni temu sprzedalem 3 way phd :P mozna czasem kupic fajne sprzety albo poskladaj cos. na olx masz swietne sredniaki phd za 200 zł na poczatek az za dobrze graja ;) do tego dolozylbym jakis fajny wofer na allegro masz sinuslive sl165 tez za 200 zł dobre zejscie swietny kickbass do tego dobrac jakis tweeter ciekawy .Zapiac 9855 pod jakims starym soniakiem albo dragsterem ( sa tanie ) i pociac to aktywnie i masz swietne budzetowe granie :)

 

Jeszcze szczypta soli trochę szkła i gruzu żeby nie było luzu ...

 

Forum rozkwitnie jak orchidea, coś czuje  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze szczypta soli trochę szkła i gruzu żeby nie było luzu ...

 

Forum rozkwitnie jak orchidea, coś czuje  ...

a co Ci sie nie podoba ?:)

 

wszystkie glosniki musza byc tej samej firmy? czy tylko nowy sprzet sie liczy ? bzdura...  w uzywce mozna naprawde fajny sprzet dostac

 

sami specjalisci jak widze  ;)

 

za 600 zł dobrego 3 waya nie kupi... jakis z najnizszej polki :)

 

ja mam u siebie pasywnie wysokie ze sredniakiem a na dole woofer ktory gra z miesem i jest super . zapraszam na odsluch kazdego kto chce ., jestem z warszawy -wawer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ci sie nie podoba ?:)

 

wszystkie glosniki musza byc tej samej firmy? czy tylko nowy sprzet sie liczy ? bzdura... w uzywce mozna naprawde fajny sprzet dostac

 

sami specjalisci jak widze ;)

 

za 600 zł dobrego 3 waya nie kupi... jakis z najnizszej polki :)

 

ja mam u siebie pasywnie wysokie ze sredniakiem a na dole woofer ktory gra z miesem i jest super . zapraszam na odsluch kazdego kto chce ., jestem z warszawy -wawer

Tu są raczej wątpliwości w to co piszesz. Z jednej strony pytasz o podstawowe rzeczy z drugiej doradzasz totalny shit :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit można różnie rozumieć, miałem 3 drogi u siebie w których grę większość forumowiczów by wątpło a jednak ktoś obeznany tego setupu słuchał i jednak "to grało", pomijając tylko trochę za niskie cięcie między wf a mid większych zastrzeżeń nie było a słuchacze wymagający ;) Z tym, że nawet ten zestaw na używanych gratach kosztował 2x więcej niż wspomniany budżet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę coś na moim marnym doświadczeniu, z próbą zmontowania grania w moim aucie borykam się już jakieś 2 lata, obecnie w 3 drogach i z całą odpowiedzialnością piszę że bez wiedzy kolegów z forum i ich rad, był bym w totalnej d..... nie mówię że mi coś tam gra bo ciągle coś. próbuję ogarnąć to sam więc i nie oczekuję że zagra mi to za miesiąć.

Więc jeśli chcesz mieć granie w miarę szybko to daj to komuś kto się na tym zna, jeśli nie zależy ci na czasie a na zabawie to rób sam ale uprzedzam łatwo nie będzie i nie raz będziesz chciał spalić auto.

jedz na spota posłuchaj co u ludzi gra, osłuchaj się trochę, poczytaj forum, i nie bluźnij o głośnikach z tyłu.... chyba że u ciebie ma łupać i być głośno to wtedy pakuj głośniki wiadrami gdzie się tylko da.


mnie bardzo ciekawi co kryje się pod tym pojęciem ???

 

drewniany woofer żarty przez korniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja tak w ramach chęci poznania opinii i wiedzy na jego temat pytam??? Zapewne wiesz już o nim wszystko i kurcze zaciekawiło mnie co kryje się pod takim stwierdzeniem. Jesteśmy na forum to musimy sobie pomagać żeby bezsensownie nie wydawać pieniędzy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...