Skocz do zawartości

Problem z podłączeniem aktywki w radiu


Rekomendowane odpowiedzi

To tylko gdybanie, ale sprawdź czy masz ustawione w radiu na suba mono czy stereo, jak wcześniej miałeś 4way + sub to pewnie było mono, jak przestawiłeś na 3way to pewnie przestawiło się w stereo, nie wiem jak w tym wypadku, ale niektóre wzmacniacze do mostka pobierają sygnał tylko z jednego kanału i jak masz stereo to jest "połowa" tego co powinno być na basie. Nie koniecznie to musi być to ale warto posprawdzać. I raz jeszcze: czytać instrukcje ( od wzmacniacza też ) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko gdybanie, ale sprawdź czy masz ustawione w radiu na suba mono czy stereo, jak wcześniej miałeś 4way + sub to pewnie było mono, jak przestawiłeś na 3way to pewnie przestawiło się w stereo, nie wiem jak w tym wypadku, ale niektóre wzmacniacze do mostka pobierają sygnał tylko z jednego kanału i jak masz stereo to jest "połowa" tego co powinno być na basie. Nie koniecznie to musi być to ale warto posprawdzać. I raz jeszcze: czytać instrukcje ( od wzmacniacza też ) :)

 

Oż ty  dziku ty  ,może jest tak jak piszesz ,powiem ci że nawet nie wiem  w jakim trybie to grało .

Zaraz idę sprawdzić i dam znać .

No dobra , to kolejna zagadka się chyba rozwiązała. Piwo leci Robert do Ciebie  , było w stereo przełączyłem na mono  i jest więcej , dużo mocniej  ,no właśnie i tu kolejny problem , tyle że myślę że sobie z nim sam poradze.

Z głośnika wydobywa się tak pół na pół basu i jakichś dziwnych dźwięków ,głośnik prycha ,charczy  .Pewnie jakieś zwarcie na wzmaku , mam nadzieje że nie sub ,jutro sprawdzę , mam jakegoś suba hifonicsa jeszcze , no i sprawdę pozostałe 2 kanały .

 

 

 

OFF TOPIC

Jak napisać nowy post , bo cały czas dopisuje mi do poprzedniego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ,sprawa z pierdzącym głośnikiem się wyjaśniła ,na szczęście sub nie jest walniety.

Podłączyłem głośnik pod pozostałe 2 kanały na wzmaku i żadnych dziwnych dźwięków ni było.

Także system śmiga elegancko ,ogólnie jest już super.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...