Skocz do zawartości

Fiat Bravo


hellrider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po długim okresie przeglądania forum i podziwiania instalacji Car Audio postanowiłem zaprezentować to co gra u mnie... :)

A więc po kolei:

RADIO - Alpine CDE-9874

Głośniki z przodu to system KICX GFQ 6.2 (drzwi oczywiście wygłuszone)

Za niskie tony odpowiada EQ DB12 w zamkniętej skrzyni ok 28L

Całość zasila 4 kanałówka KICX KAP 47 FORMULA (2x100 i 1x265 RMS)

Kable głośnikowe: 2x2,5 (KICX)

kable prądowe: 25mm2 (KICX)

Kable sygnałowe: KICX RCA PRO

 

Całość bardzo ładnie brzmi i jestem z mojego "dzieła" zadowolony...

 

Usunałem jedno ze zdjec zamieszczone niezgodne z regulaminem... Dla Twojego dobra...

post-1-1242144417.jpg

post-1-1242144418.jpg

post-1-1242144419.jpg

post-1-1242144420.jpg

post-1-1242144421.jpg

post-1-1242144422.jpg

post-1-1242144423.jpg

post-1-1242144424.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

mozesz odpisac jak gra system przedni i czy jestes z niego zadowolony? ostatnio slyszalem subwoofer KICX SPQ300 i bylem bardzo mile zaskoczony bo jakosc nie wspolmierna do ceny 280zl, chcialbym sie dowiedziec czy ten system jest rowniez atrakcyjny pod wzgledem cena/jakosc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz odpisac jak gra system przedni i czy jestes z niego zadowolony? ostatnio slyszalem subwoofer KICX SPQ300 i bylem bardzo mile zaskoczony bo jakosc nie wspolmierna do ceny 280zl, chcialbym sie dowiedziec czy ten system jest rowniez atrakcyjny pod wzgledem cena/jakosc

pozdrawiam

 

System jak najbardziej polecam...jak dostanie ok 100W RMS to pokazuje na co go stać :) Midbasy są OK a tweeterki nie powodują bólu głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...