Skocz do zawartości

ocena i sugestie zestawu


nerxu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i nareszcie doczekałem się końca zabudowy nissanka :hyhy: wyszło ze teraz jest tak :

RADIO

CLARION DXZ788RUSB

PRZÓD

Helix E40

Hertz MLK 165

TYŁ

Helix E10

2xRE 12 SR nowe wersje

DIETZ 1F

50mm2 bezpiecznik 150A :)

w przyszłości dorzucę jeszcze jedną parę głośniczków na przód :D

jak oceniacie go na teraz ?

 

a wkrotce zastanawiam się nad nowym zestawem do nowego auta jest nim to cudo :D

http://img25.imageshack.us/img25/8840/d339549ae3.jpg

Radia jeszcze nie wymyśliłem jakie będzie dokładnie :P dlatego może coś zaproponujecie ...

na razie zaplanowane mam coś takiego

 

wzmaki Helix

A4 & A2

głośniki

Helixy RS6

sub

RE SE 12

 

bądź zestaw Steg

wzmaki

K2.02 & K4.02

głosniki

DLS ULTIMATE UP6i

sub

moze cos z GROUND ZERO GZHW

 

wszystkie sugestie i zmiany mile widziane :D

o cenne nie pytać będzie porównywalna do tych klocków bądź może się zmienić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie Nerxu nie jest takie proste do połączenia. Muzyka trzeba się delektować, a nie robić jedno wielkie buuum. Oczywiście jeżeli ma się dobre przetworniki i wzmacniacze to nie mam zastrzeżeń. Do Twojego sprzętu mam zastrzeżenia do systemu przedniego. Troszkę zaoszczędziłeś na najważniejszym paśmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie Nerxu nie jest takie proste do połączenia. Muzyka trzeba się delektować, a nie robić jedno wielkie buuum.

 

To chyba jak każdy woli :) Chyba każdy miał taki okres w życiu, że musiało być dużo i głośno i potężnie, a niekoniecznie jakościowo. To potem przechodzi z wiekiem i się zaczyna doceniać szczegóły. U mnie to przeszło gdzieś w okolicy 18-20 lat :)

 

Dlatego też wydaje mi się, że Nerxu ma odpowiedni system do tego, co chciał osiągnąć - 2 x 12 do maksymalnego ciśnienia, reszta uzupełnia. Jak mu to kiedyś przejdzie (a za to ręczę) to wywali jedną dwunastkę i zacznie kombinować z przodami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...