Skocz do zawartości

Zestaw do Audi A4 B5 - garść pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

chciałbym nieco poprawić granie w swojej Audi, ale nie bardzo jestem pewien, jak to zrobić.

 

Na całość chciałbym wydać max 1500zł.

 

Aktualnie posiadam tylko głośniki w przednich drzwiach. Całkiem ubogo. Trochę poczytałem i praktycznie każdy pisze "wygłuszaj drzwi i montuj głośniki 16cm"(oryginalnie są 13cm), co wydaje się całkiem logiczne, ale jeśli chodzi o robotę własnoręczną, to z deka przeraża mnie ilość kabli i fakt, że mogę coś zepsuć. Czy z własnego doświadczenia możecie powiedzieć, że nie taki diabeł straszny, czy raczej lepiej oddać to w ręce osoby, która się tym zajmuje?

 

Rozbudowę chciałbym podzielić na 2 części.

 

Najpierw zacząć właśnie od wygłuszenia i wstawienia głośników 16cm + nowe radio. Myślałem nad Helixami B 62C. Macie o nich wyrobioną jakąś opinię? Co do radia, to jestem w kropce. Będę korzystał z USB+MP3, czyli teoretycznie nie potrzebuję niczego porządnego, ale jednak wolałbym, aby ktoś polecił mi konkretny model.

Czy wygłuszenie+głośniki+radio potrafi już grać zadowalająco?

 

Drugim etapem(po jakimś czasie) byłoby kupienia wzmacniacza 4-kanałowego i subwoofera do bagażnika. Do wzmaka(np. Crunch GPX 1000.4) chciałbym wtedy podpiąć głośnik przód + sub.

Wydaje mi się, że powinienem zamknąć się w budżecie.

 

Czy to co planuję, faktycznie ma sens?

 

Polecilibyście może coś z aktualnych ofert w dziale "Sprzedam"? Jeśli używka jest w bardzo dobrym stanie, to nie pogardzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...