Skocz do zawartości

Clarion Drx9575RZ, Clarion Dcz628, dph 913, dph 7500z, Clarion ttx7502z, rcb048, rcb-130, kable Cenet, CDX-GT25.


Horu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na sprzedaż idzie mój stary sprzęt, na którym rozpoczynałem zabawę z CA.

 

Clarion DRx 9575RZ, starszy  wysokiej klasy deck,  bardzo naturalny i przyjemny dla ucha. Niedawno wrócił ze SPA u Swesta (czyszczenie, kalibracja napędu CD). Posiada 3 wyjścia RCA (CHYBA 6V, wejście na optyka). Stan oceniam na dobry, radio ma swoje lata miejscami wytarte literki, jakieś delikatne ryski.  W pełni sprawne. Do kompletu jest ramka (lubi odpadać, takie kupiłem) kieszeń montażowa. Niestety nie ma USB, nie ma BT.

 

Clarion DCZ628  - 6 płytowa zmieniarka, była na SPA razem z deckiem (czyszczenie, kalibracja, luty, czyszczenie)

 

Procesor DPH 913 ((pudełko, karta gwarancyjna, manual))

 

Procesor DPH 7500z,

 

Clarion Ttx7502z- wyprowadzone chinche do podłączenia zewnętrznego grajka.

 

Clarion Rcb048 - Joystick do sterowania radiem, nigdy przezemnie nie używany, ma wyprowadzoną na kabelku diodę do lepszego łapania zasięgu z radiem

 

Clarion rcb-130 pilot do ww radia. Używany notorycznie. Baterie gratis:)

 

3 kable Cenet.

 

 

Całość 600 zł, do negocjacji, zdjęcia bliżej weekendu.

 

-------------------------------------------------

 

Sony CDX-GT25

 

Pierwsze radio zamontowane w aucie, pudełko, paragon, gwarancja, instrukcje obsługi, manual, klucze do wyjmowania radia, ramka montażowa

Radia nie używałem kilka lat, stoi w pudełku

 

80zł + KW

 

zdjęcia bliżej weekendu.

 

 

------------------------

Chętnię wymienię powyższe fanty na kable zasilające "spawara" min 50mm2, kable do Big3 min 25mm2, wzmacniacz U-Dim jr.4300, Sony xm 4040.

 

 

kontakt PW

Pozdrawiam

Arek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...