Skocz do zawartości

Infiniti Kappa Perfect 6.1


raflip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników

 

Mam taki dziwny problem z tymi głośnikami z tematu

Kupiłem je na ebay jako używane , ale no właśnie ale..

Dzisiaj do mnie przyszły i je wypakowałem i tam niema oznaczeń na wooferach gdzie plus a gdzie minus

No to google i szukam i co znalazłem że te moje to jakieś inne, tak wszystko pasuje tylko nie mam nalepek z tym plus i minus,

na tweterach też brak nalepki z napisem infinity a na kopułce brak znaczka infiniti.

 

Czyli że co moje to jakieś podróby czy co? Bo już nie wiem co mam myśleć

Możecie mi to jakoś wytłumaczyć o co chodzi :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź bateryjkę 1,5V i kawałek przewodu. Podłącz ją na dosłownie chwilkę do głośnika.

Jeśli membranę wypchnie do przodu to tam gdzie był plus baterii jest plus głośnika.

Jeśli membranę "zassie" do środka, to odwrotnie, tam gdzie minus bateri, tam jest plus głośnika.

W przypadku tweetera plus to prawdopodobnie czerwony przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden problem już rozwiązany, bateria się sprawdziła

Ale teraz jeszcze czy one są oryginalne czy jakieś podróby Mam też taka jakaś żółtą broszurę i pisze na niej

"Sample report" i są tam jakieś wykresy i coś o danych tych głośników Czy to tak jest przy każdych z tej serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,,,Na twojej fotce mi te głośniki wyglądaja na podróby dlatego że nie widzę na membranie wytłoczonej nazwy firmy [ INFINITY ]...jak na moich......a czy głośniki były takie same jak na fotkach sprzedający wystawił . jak nie to zwracaj [ jak możesz] :P jeśli masz jakieś inne archiwum X z tym zestawem to napisz,.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że nie było żadnych zdjęć z głośnikami tylko karton

Z tym napisem infinity też mnie to zastanawia cezarro a miałeś też tą żółtą broszurę "sample report"

A tak jeszcze to czy ktoś z was spotkał się z podróbami głośników :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko instrukcje,takiej broszury jak ty nie miałem.....jak możesz to zwracaj a jak nie to zgłoś to na e-bayu, napisz jaki masz problem [Głośniki Infinity6.1Prfect... zawartość pudełka z opisu,fotki nie zgadz się z towarem jaki kupiłem] i zobaczysz co ci odpiszą....zapytaj sprzedającego gdzie kupił ten zestaw..poszczuj pedzia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...