Skocz do zawartości

Pomoc przy klockach CA Audi A6 C5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono. Potrzebuję porady od ludzi bardziej doświadczonych ode mnie. Pacjent A6 C5 Avant 2002r. Posiadam skrzynię CL ( dedykowana do niego ) z głośnikiem JL Audio 12W0v2-4 w poprzednim aucie napędzał go piecyk Empasher EA 4160s i myślę, że on zostanie bo nie chcę pchać się w koszty. Chcę podłączyć do dwóch kanałów skrzynię i 2 kanały na przód. Radio RNS-D ( nie chcę go zmieniać ). Chcę podłączyć taki adapter pod radio 

 

HOLLYWOOD HLC ADAPTER RCA x4 WYJSCIE NA WZMACNIACZ

 

Drzwi przednie oczywiście będą wytłumione i teraz czeka mnie wybór głośników przód ( tak aby mocno nie ciąć boczka bo mam tam pamięć foteli ). Zestaw ma być 2-way cena max 400zł ( używaka ). Muzyka House, Rock trochę HH a  ( żona wiadomo wszystko : ). Co polecacie aby ładnie zagrało z tym zestawem. Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

 

ps. głośniki tył oraz ori "sub" zostaną odłączone. Czy może jakiś inny adapter pod radio polecacie??? 

Przepraszam za wstawienie linku z alledrogo.... :(

Edytowane przez Paczka1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego broń boże takie wynalazki. Sprawdź czy do Ciebie pasuje i bierz http://allegro.pl/mini-iso-rca-out-audi-chorus-concert-navi-i5090997721.html

MINI ISO - RCA OUT AUDI CHORUS CONCERT NAVI

i jeszcze na porządne przewody RCA Ci wystarczy. Na pewno będziesz miał poprawne połączenie sygnałówek, a nie z odzysku z głośników. Eliminuj zniekształcenia gdzie się da :) Pozdrawiam

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...