Skocz do zawartości

Co sądzicie o kablach głośnikowych STINGER 2x2.0mm2 skrętka?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałem zaznaczyć że czytałem wszystkie tematy z szukajki już nie wspominając o FAQ Lazara, który czytałem już dawno temu.

 

Powiedzcie mi czy lepiej 2mm czy może 1,5 mm starczy pod Power Bassy S 6C??

 

Moim zdaniem nie będzie różnicy i 1,5 mm styknie ale chciałbym się upewnić aby nie zrobić Zonka..

Ma ktoś te kable?

 

 

 

 

Z góry thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mogłeś rzucić okiem na regulamin :hyhy:

Podpisz link, bo zaraz jakiś mod wlepi Ci warna :P

 

Co do przewodu to moim zdaniem nie usłyszysz różnicy między 1.5, a 2mm^2.

2,5mm^2 będzie o tyle, lepsze, że jakbyś zmieniał zestaw z przodu na lepszy, to nie będziesz ruszać okablowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo polecam te kabelki, gdy je zamawiałem nie wiedziałem jak one wyglądają, jak dotarły bo też zamawiałem na allegro to się zdziwiłem, bardzo dobrze wykonane, bardzo duża średnica tego przewodu, chodzi mi o osłonę skrętki. Bardzo polecam Będziesz zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś te kable?

Tak mam te kable :P

Kable są do bani bo żeby przeciągnąć je do wnętrza drzwi trzeba się namęczyć trochę :P

Reszta jest jak na najwyższą linię stingera przystało. Choć 1,5mm2 nie były najwyższą serią i już na pierwszy rzut oka widać że różnią się od 2,0mm2. Różnią się również okresem dostępności te dwa rodzaje kabli. 2,0mm2 jest nowsza wypuszczona na świat w 2008 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wypowiedzi. Wymiana pieca idzie jednak na 1szy plan, a że jest plan zabudowy pod wzmaka to kabelki ładne też by się przydały - oczywiście w rozsądnej cenie.

DezMond, myślę że te Macroma zdają egzamin. Jak wszystko wymienie, zdam relacje.

 

[ Dodano: 2009-05-08, 22:17 ]

massiv88 napisał/a:

FAQ Lazara

:P :P

 

nazara ofkors, przejezyczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...