Skocz do zawartości

Wzmacniacz grajacy jak stare Rockfordy


bogus1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piece typu Hifonics VIII, Xtant, M1, Zapco Studio, Hamburgery, Audio Arty oraz podobne z lat 90 warto wysyłać na przeglądy ;) słychać potem różnicę

 

 po 20-30 latach-zimach-wiosnach, kilku właścicielach - wszystkiego można się spodziewać :)

 

racja, ktoś dokonuje zakupu hajendowego oldschoola z wyschniętymi elektrolitami, podpina i głosi opinie, że gra gorzej niż xplod, ale do naprawy strach wysłac, bo lepiej żeby był nie grzebany :P

 

żeby było też na temat, Rockfordy starszej generacji (power i punch) moim zdaniem są miażdżone przez m.in - kenwood ps300t, zapco studio 150, phoenix gold zx500, te piecyki testowałem, są bardzo wyraziste i neutralne, nie tylko w kwestii basu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


racja, ktoś dokonuje zakupu hajendowego oldschoola z wyschniętymi elektrolitami, podpina i głosi opinie, że gra gorzej niż xplod, ale do naprawy strach wysłac, bo lepiej żeby był nie grzebany

 

Jedno z bardziej dobulnie okreslajacych mentalnosc strefowiczy zdan. Dla wiekszosci najwazniejsze jest "foto" i "czy ma kartonik". A to ze byl na przyklad na przegladzie w Gliwicach i wymieniono to i tamto co jest bardzo pozytywna informacja - przez wiekszosc i to nie tylko "świezakow" jest odbierane jak WADA i wola kupic "IGEUKE" z allegro za 50 zl mniej :) A potem odsluchujac "trupki" ze znawstwem stwierdzaja ze ta i ta seria to KAAAAŁ - bo mieli juz :)

 

A Ty bogus nie pekaj i zrob w bagaju RF gang. 

Spokojnie zbieraj serie jakas - na przyklad 45 HD i dwa 150 HD albo 40 ix 100 ix i 200 ix ;) Z RF mozliwosci masz multum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kenwooda - gra jak Kenwood, nie mówi nikt, że wypisz, wymaluj RF :) co nie zmienia fakty, że to świetny wzmacniacz na system :) Zdaję sobie sprawę, że jak Rockford gra... Rockford :D Bardziej chodziło o profil mocno zbliżony.

 

 

 


A Ty bogus nie pekaj i zrob w bagaju RF gang.
 
Zbieram już :) Jeśli będzie coś z nimi nie halo, będę naprawiał i zostawię sobie. Póki co mam RF Punch 40.2, ten na średniaka i tw, RF 100.2, tutaj na WF napęd, oraz RF 150a2 na małego suba. Czekam jeszcze na dalsze wieści od jednego Usera, może coś jeszcze na "zapas" :) Ciągnie mnie do staroci, ale u mnie serwis i dokładny przegląd nie stanowi problemu, spakować w karton i paczka leci do Serwisanta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...