Skocz do zawartości

Zmieniarka sony dywagacje


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie ..."rozwojowe" jako, ze kiedys wyczytalem, ze soniacza najlepiej i najsprawniej "zaprzac" do niemal kazdego modelu sterownika tj.radia. Przytule wszelkiego typu info czy to w miarę bezbolesne i czy gra warta swieczki by takowa puszke dopasowac do mojego nieszczesnego Nakamichi Cd700?

Bylaby mala satysfakcja gdyby zabanglalo a perspektywa posiadania mozliwosci sterowania hm.. 10 (jak istnieje to nawet pojemniejsza)sztukami krążków to juz całkowity mega wypas.

Za wszelkie info bede wdzieczny ...wszak z pomocą tego forum ogarnalem juz optyka w cytroradiu dlatego i teraz licze na sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrze poinformowanych zrodel dowiedzialem sie, ze changery naki potrafia miec rownie krnabrny naped jak wspomniane radyjo dlatego rad bym wlasnie w taka opcję wejsc bo z tymi MB tez moze byc nerwowo. Z drugiego zrodla wiem natomiast, ze nakamichi wypuscilo jakas puszke wzorowana na 10 plytowym XESie ...lklukasz do tablicy.

Tu upatruje kierunek w ktorym trzeba patrzec.

Hmmm... jako ze posiadam juz troche zrodel roznorakich przy odrobinie pomyslunku i zorganizowaniu jakichs cwanych wtyczek-przejsciowek przy odrobinie szczescia napedze juz takiego soniacza czy to naka czy denonem czy kenlodem albo innymi ktore mi sie kiedys nawina.

Jakby co mam rozpiske wyjsc sygnalow 700tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym napędem to fakt, też trochę o tym czytałem, zresztą sprzedawca z mojego linku pozbywa się swojej 700-tki właśnie z powodu defektu napędu.

Ja na twoim miejscu rozważyłbym zakup tej zmieniarki. sprzedawca pisze że nowa, nieużywana. A zawsze możesz sobie pokombinować z "emulatorem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A zawsze możesz sobie pokombinować z "emulatorem"

 

No Sylwuś jeszcze nikt nie miał zmieniarki MP3 i BT podpiętej pod Nakę 700 *   :hyhy:

 

*jeśli w Gliwicach były testy i powstało takie coś, to nic na ten temat nie wiedziałem pisząc powyższe zdanie  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no nie ma problemu podlaczyc bluta pod auxa naki i sluchac chocby z telefonu.

Jakis mega sfochowany ten naped w 700 tez nie jest ale...wole go oszczedzac...na piknik nawet.

Ja jak to ja, dorwalem sie do wolnego to musze kombinerkowac byle bym znowu na manowce nie polecial.

Bedzie w pelni pasywnie a jednak naka 700 jest zdecydowanie dojrzalsza od 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no nie ma problemu podlaczyc bluta pod auxa naki i sluchac chocby z telefonu.

Jakis mega sfochowany ten naped w 700 tez nie jest ale...wole go oszczedzac...na piknik nawet.

Ja jak to ja, dorwalem sie do wolnego to musze kombinerkowac byle bym znowu na manowce nie polecial.

Bedzie w pelni pasywnie a jednak naka 700 jest zdecydowanie dojrzalsza od 400.

Są w tym kraju ludziki które ogarniaja e-mecha w nakach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasylwek co Ty chcesz z odczytem płyt cofać się do epoki "przerywania i falowania" w odstępie każdej dziury na drodze ??? Ta od xes-a niestety gra kiedy jej pasuje i nic z tym nie zrobisz, a jak będzie blisko suba to umarł w butach.

 

 W mojej galerii masz model który sterowany jest osobnym pilotem i czyta płyty dvd plus wyjście ori światełka ma na pokładzie dodatkowo można ekran podłączyć . Ciężko ją trafić, ale laser do niej kosztuje 70 zł, więc warto sobie sprawić takie urządzenie na zaś

 

Drugie rozwiązanie to sterownik do każdej starszej zmieniarki sonego z unilinkiem. Mam chyba nawet taki sterownik, ale teraz podczas przeprowadzki to nie wiem nawet gdzie położyłem kompresor. Sterownik wpinasz w zmieniarkę i na wyświetlaczu widzisz wszystko co potrzeba. Jak pamiętam zapłaciłem za niego koło 100 zł i z miesiąc temu widziałem na allegro. Zmieniarka sonego dla mnie najmniej awaryjna to model CDX-616, przerobiłem większość modeli i ten sprawdził mi się najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz coraz więcej informacji sie gromadzi.

1. Tak jestem starym zgredem i najchętniej powrocilbym do winyla.

2. Nie czarujcie, ze kazden ma stosy oryginalnych plyt na stanie. Naka niestety ma problemy z odczytem wielu CD romow nawet na postoju.

3. Caly czas gromadze sobie info co za tym idzie sens tego ruchu. Na chwile obecną jest co dlubac przy ustroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zawieszenie mechanizmu na gumkach wypelnionych olejem sprawia ze mozna ja wrzucic gdziekolwiek,w pionie czy w poziomie,ba nawet bez przymocowania..I chocby na kwadratowych felgach jezdzil to nie ma mowy o zacieciu,przeskoczeniu etc. Mowie oczywiscie o nagrywkach po50gr. Jedyny ,,minus"w moim odczuciu to zbyt dlugi czas zmiany plyty. Takze jesli sie decydujesz na takie modzenie to szczerze moge polecic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozwiazanie wybralem prostsze. Modul bluetoth obskoczy mi z 10 Gb muzy ze srajfona a kazdy grajek z auxem bezproblemowo pusci mi muze w głośniki.

Szykuje sie troche zmian na pokladzie mojego dupowoza ale na razie ...gromadze fanty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...