Skocz do zawartości

jaka dobra antena dab i montaz na slasku


jaco76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bede montowal do siebie DAB1U z Alpine  i mam dylemat co do anteny. Niby najprosciej by bylo wybrac antene na szybe Alpine ale.. klika wypowiedzi na niemieckim forum sugerowalo ze z dobra antena zewnetrzna mozna lowic nie tylko holenderskie ale i belgijskie muxy wiec moze warto kupic raz  a porzadna. O zasieg w NRW sie nie boje ale wiadomo ze im wiekszy wybor programowy tym lepiej. 

Ogladalem tez przejsciowki rozdzielajace ze zwyklej anteny na wtyk pod DAB1U pytanie czy taki zwykly biczyk na dachu nie rozni sie czasem od anteny do dab+...?

Chetnie poczytam o waszych spostrzezeniach w tej materi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam to cywilizacyjnie wyglada lata swietlne lepiej dlatego sie skusilem na niemaly wydatek :) W Polandii mam swiadomosc ze moze byc lekka bida nawet tu na slasku - ale wiekszosc rejonu niemiec Holandia i kraje beneluxu podobno nadaja dosc intensywnie. W NRW gdzie stacjonuje sygnal powinien byc wspanialy a mi bardziej chodzi o dab "dalekosiezne" bo niemieszki pisza na forach ze przy dobrej antenie mozna sciagac pelna oferte programowa muxów nie tylko holenderskich ale i belgijskich. W najgorszym przypadku kupie sobie dedykowana antene na szybe ale gdyby sie trafila w Polsce jakas dobra zewnetrzna to bym wolal zlecic tu zamontowac i spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...