Skocz do zawartości

Honda Civic Vgen by Woolly :)


Woolly24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kable spawalnicze OS 50 mm^ dwa odcinki po 5 m plus i masa od aku. Głośnikowe macroma 2 x 1,5 mm do tweeterów 2 x 3,5 mm do wooferów i zwrotnic. Sygnały macroma m2lo-5. Bagażnik wytłumiony watoliną od spodu na to idzie podłoga zrobiona z płyty wiórowej 20 mm obita materiałem. Radio Pioneer Deh-7800 , system przedni Dego Po-650 z tweeterem ustawionym na -6 db. Syki na boczkach od drzwi( nie będę robił w tym samochodzie w słupkach bo szkoda przerabiać skoro do sprzedania będzie) Skrzynia 20 l pod Głośnik Dego SB-10 P MKII . Wszystko zasilane Precision Power'em 1000.4 DCX. Kondzio Dietza chrom 1 Farad , zmieniarka Pioneer'a CDX-P670. Za chwilę dodam więcej fotek.

 

[ Dodano: 2009-04-28, 13:34 ]

Fotki tak jak mówiłem. Trzeba jeszcze posprzątać ;p

post-1-1240917462.jpg

post-1-1240917463.jpg

post-1-1240917464.jpg

post-1-1240917465.jpg

post-1-1240917466.jpg

post-1-1240917467.jpg

post-1-1240917468.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie posłuchałem ich grających przez maskownicę oraz bez maskownicy. Jest różnica ale strasznie mała - oczywiście na korzyść grania głośników bez maskownic. Głównym założeniem było żeby dźwięk nie leciał pod boczek od drzwi. Dlatego dałem watolinę. Instalacja prosta bo nie chciałem ingerować zbytnio w samochód i tym samym go niszczyć. Podłoga z wiórowej też nie jest nigdzie przykręcona tylko boczki pokryte są gumą i jest wciśnięta a ciężar sprzętu zapewnia jej dobrą stabilność - na pewno się nie porusza:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak te sygnałówki Macrom się spisują, porównywałeś je z czymś?

 

Bo znalazłem zestaw:

* kabel zasialjący 6m o grubości 20 mm/2

* kabel sygnałowy 5m, podwójny ekran

* bezpiecznik 60A w oprawie

* pozłacan końcówki do kabla +/-

 

 

http://www.elektrodor.pl/photo/579.jpg

 

Za 135 PLN i tak się zastanawiam czy lepiej Stingera PRO-3 i spawalnicze czy to coś :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z dietzami i stingerami nie pamiętam modelów. Macromy nie łapią żadnych zakłóceń. Różnic w dźwięku jak można się było spodziewać nie usłyszałem. Macromy fajnie wyglądają to też plus. W dodatku za taką cenę co kupowałem nówki to trudno nie było by się skusić :D 22 zł/szt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...