Skocz do zawartości

problem z DivX w stacji ALPINE W505


KACPERO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wita,

może ktoś spotkał się z takim problemem i ma rozwiązanie :

nowa stacja W505 i nie czyta filmów, próbowałem wypalać zarówno na płytach DVD-R i DVD+R no i nie czyta wyświetlając komunikat Unsuppoted

filmy przekonwerterowane z MP4 programem ALLConv na AVI lub VCD oraz nawet na DVD i za każdym razem w/w sytuacja  :wsciekly: 

 

help.... :help: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to czy sprzęt odczytuje oryginalne filmy DVD? W tym urządzeniu jest też zabezpieczenie, które uniemożliwia oglądanie filmów podczas jazdy (pod warunkiem, że jest podłączone poprawnie). Aby oglądać video trzeba zaciągnąć hamulec ręczny/postojowy może tu leży Twój problem. Jeśli nic nie pomogło to podaj dokładny komunikat jaki się wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja kupiona w Hornie. Oryginały DVD chodzą bez problemu

To jest 505R, skrzynią automat, nie działa zarówno na postoju jak i na drive.

Hamulec ręczny też nie załatwia sprawy,

Jest komunikat unsuppoted , czyli nie obsługiwany i nic poza tym, taka sama sytuacja jest jak wepne pendriva ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według specyfikacji to urządzenie odczytuje filmy w DivX, pytanie czy właśnie taki kodekiem jest skompresowane twoje AVI? Czy nagrana przez Ciebie płyta w formacie DVD Video ma poprawną strukturę? Jeśli dwa powyższe są ok to może być problem z jakością nagrywarki i/lub płyt. Jeśli masz pewność, że Twoje AVI jest w DivX to wrzuć plik na pendrive i sprawdź czy odtworzy z USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te stacje są bardzo wrażliwe na formaty. Wystarczy, że coś mu nie pasi i wywala błąd. Kiedyś też się wkurzyłem z moją d106r jak z nagranych 20 teledysków działało mi raptem 3. Sprzedałem i kupiłem normalne radio. Nie chciało mi się już zastanawiać co będzie działało, a co nie. Nie działały wszystkie napisy ok, chciałem jakoś temu zaradzić i przerabiałem filmy czyli wklejałem napis w film i co? Po takich zabiegach g... już nic nie działało. Poddałem się. Spróbuj sobie ściągnąć z sieci jakieś filmiki w tym formacie (choć teraz już większość jest w mkv lub mp4) i wtedy spróbuj. Jak sam sobie przerabiasz to pewnie format mu nie pasi i chodzić nie będzie. Taka rada, jeśli chcesz sobie oglądać filmy w aucie bez zbędnych nerwów to kombinuj z tabletem bądź car pc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te filmy to są bajki dla dzieciaków, wyświetlane na monitorach - ja osobiście nie oglądam filmów w aucie

filmy ściągnięte z sieci w formacie avi też nie chodzą, ale co ciekawe podpinane na pendravie "chodziły" na wcześniejszej stacji W585 :zalamany:


a Wiecie może, czy jest możliwość odtwarzania filmów z iPoda na tej stacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...