Skocz do zawartości

jaki subwofer


Rekomendowane odpowiedzi

mam do wyboru następujące subwofery w tej samej cenie:

1. nowy nie używany:  jl audio 8w7-3ae   sam glosnik

2. używany DLS Nordica 12 sam głosnik

3. używany już w obudowie zamkniętej : jl audio  12w6v2-D4 

 

który wybrać?

subwofer pod wzmacniacz 600w w 2 omy lub 400w w 4 omach.

 

z tego co czytalem najlepszy jest 8w7-3ae ale tez znalalem ze duzo z nich ma wade fabryczna ze trzeba cos poprawiac.

 

wszystkie glosniki sa bez gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym testowaniem to za bardzo nie mam jak, kable bede mial w przyszym tygodniu, za dwa tygodnie albo pozniej znajde czas zeby podlaczyc drugi wzmacniacz i puscic kable, czyli juz 3 tygodnie.

 

dwa glosniki sa bez skrzynek, jedynie jeden jest w obudowie. musze zdecydowac bez podlanczania i strojenia wzmacniacza. decyzje musze podejmowac zdalnie jak najszybciej gdyz kumpel nie robi rezerwacji, do kumpla mam prawie 100km i brak czasu jedynie w sobote lub niedziele. taki zakup zdalny. taniej wyjdzie mnie przeslanie glosnika kurierem niz wyjazd do niego. jesli chodzi o moc to sa podobnej mocy, najtanszy i chyba najgorszy jest ten w obudowie.

czy ta firma dls robi dobre subwofery? nie moglem znalesc zadnego testu tego subwofera dls. chodzi mi o jak najlepszy wybor cena/jakosci.

w dwoch wypadkach musze jeszcze doliczyc koszt zrobienia skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...