Skocz do zawartości

Wielka wyprzedaż, czyszczenie szafek


mamusa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji zmiany auta i braku chęci na kombinacje i eksperymenty wyprzedaje to co przez dłuższy czas zbierałem ;) Fotki zainteresowanym mogę podesłać na maila, sensowne negocjacje jak najbardziej możliwe, ale za pół darmo niczego nie oddam, nie spieszy mi się ;)

 

Głośniki:

 

1. Średniaki TEC SQ3.

Głośników chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, sprawdzony budżetowy średniak, łatwy w aplikacji (zarówno montażowej jak i strojeniowej). 80mm średnicy. Nigdy nie doczekały się montażu, zakupione na forum, w stanie celującym.

Link do pdf'a : http://www.ebacousti..._images/SQ3.pdf

Cena : 200zł + wysyłka

 

2. Średniaki Infinity Kappa 

CS1. Te z zieloną membraną ;) Chwilę pograły w aucie w eksperymentalnym ustawieniu, bardzo przyjemne granie za śmiesznie małe pieniądze.

Cena : 80zł + wysyłka

 

3. Woofery STX AWX 15 4ohm

Dzielnie służyły w aucie od półtora roku, z przerwami na inne woofery - i zawsze wracałem do tych "niegrających" STX'ów ;) Nie będe kolorował, solidny woofer do 2way z bogatą średnicą i zaskakujący na dole. Raczej nie do potrząsania lusterkiem.

Nigdy nie katowane, nie widziały więcej jak 50W z pieca. Wersja 4ohm. 156mm średnicy. 

Cena 250zł + wysyłka

 

4. (Sub)woofery Canton W22.20

3cia para jaką posiadłem, zdecydowanie w najlepszym stanie technicznym  :) Kupione "na zapas", ale z racji innych wydatków dłużej nie poleży.  1 para grała u mnie przez długi czas i mimo że dużo droższe suby w bagażniku się znajdowały z żadnego nie byłem tak zadowolony ;) W relacji cena-jakość nie do przebicia. Idealne do uzupełniania przodu, do hałasowania się raczej nie nadają. Bez problemu wystarcza im 40-50W na sztukę.  

W porównaniu do poprzednich, które posiadałem - zawieszenie w świetnym stanie, jeszcze długo posłuży. Znajdą się maskownice.

Cena : 120zł za parkę + wysyłka

 

5. Tesla ARN 226.

Nówka sztuka, podłączana tylko dla testu. Zakupiłem kiedyś 2 sztuki dla uzupełnienia tanich monitorów, niestety jedna zaliczyła bolesne spotkanie z kotem ( a następnie podłogą...). W ten sposób ostała się 1 biedna na dnie szafki. 

Oddam za symboliczną flaszkę i koszty przesyłki.

 

6. Wavecor TW030WA07

Chyba najbardziej poszukiwana i ceniona wersja dużego Wavecora. Bez ferrofluidu. Wszystko już na forum chyba o nich zostało powiedziane, klasowy głośnik za ułamek ceny tych, z którymi może konkurować. Stan idealny, jeździły w Xantii przez 2 lata bez żadnych przygód.

Cena : 250zł + wysyłka

 

7. ESB Settemila 1200MB

Rodzynek. Woofery 16cm z włoskiej manufaktury. Zawieszenie zmienione na piankowe. Zagra w zarówno w 2 way jak i 3 way. Grały u mnie zaledwie przez parę dni w Xantii, swietne brzmienie. Zakupione razem ze średniakami od truck'a.

Trochę danych: http://mihbenz.narod.ru/audio/Settem.htm

Cena : 380zł + wysyłka

 

8. ESB Settemila DM 600

Kopułkowe średniaki o średnicy ~12cm, z własną komorą. Podłączane przeze mnie tylko w celu sprawdzenia, więc brzmieniowo nie opiszę. Biorąc pod uwagę zastosowaną technologię, solidność budowy, oraz "szlachetny" rodowód całej serii raczej lipy nie będzie. Dla ciekawych opinii odsyłam do wujka google i zagranicznych for.

Nieco danych : http://caraudioforum.altervista.org/phpBB3/viewtopic.php?f=111&t=2686 

Cena: 380zł + wysyłka

 

9. Focal Polyglass 27V1

11" calowy sub, w perfekcyjnym stanie wizualnym i technicznym, nie wylatany. Mocne brzmienie, ale z zachowaniem świetnej szybkości. U mnie grał w zamkniętej skrzyni ok. 18L. Zadowoli się mocami od 300W, kulturalnie uzupełni przód i kiedy trzeba pokazuje pazur. Mam do niego oryginalną skrzynię BR w bardzo ładnym stanie.

Cena : 400zł + wysyłka ze skrzynią

 

10. Orion XTR 10"

Oldskulowy papierowy sub. Bardzo szybki, kopliwy i potrafiący przyjąc sporo na klatę. Nie posiadam skrzynki, u mnie grał w 18L i 25L closed i skłaniałbym się ku tej większej. Parametry jeszcze dostępne w Internetach więc nie będzie problemu. Stan techniczny bdb, wizualnie z racji wieku nosi ślady uzytkowania, ale membrana i zawieszenie bez zastrzeżeń.

Cena  : 200zł + wysyłka

 

11. MB Quart QM25

Świetne metalowe TW z najwyższej serii Competition. 25mm średnicy, więc małe, płytkie i łatwe w montażu. Bardzo detaliczny i nie natarczywy tweeter, przy dobrym wooferze zagra w 2 way. Jeśli ktoś lubi brzmienie "blaszaków" to w swojej cenie bezkonkurencyjny. Stan bardzo dobry, nie posiadam oryginalnych pierścionków/kubeczków czy cokolwiek było do nich dołączane. 

Cena : 300zł + wysyłka

 

12. Peerless Definition 6.5 (WF)

Przyjemne w graniu woofery. Kupione w celu montażu u kolegi, niestety jedna sztuka uległa delikatnemu uszkodzeniu w trasporcie i zamontowałem coś innego. A te po naprawie u Pawel S. wróciły do mnie i trafiły do szafki. Świetna propozycja do budżetowego systemu, dużo średnicy, przyjemny kick i małe wymagania mocowe.

Cena: 200zł + wysyłka

 

13.Coaxy Infinity Ref 6022

Tanie i przyjemne coaxy 10cm. Customowa zwrotka. Jeśli ktoś by chciał spróbować taniego 3 way to idealna propozycja.

Cena : 100zł + wysyłka

 

Wzmacniacze:

 

14. Helix HXA-435 

4kanałowy piec ze starszej serii. 4x45W, bardzo naturalne i detaliczne granie. Stan bardzo dobry, nieliczne ryski na obudowie.

Cena : 300zł + wysyłka

 

15. Audison 3081SUB

Oldskul pełną gębą- pierwsze samochodowe mono które trafiło do produkcji. Świetne brzmienie i kontrola mimo niewielkiej mocy na papierze. W 2 ohm ~150W. Wg. manuala stabilny przy 1 ohm (180W przy 13,2V).

Obudowa wyszczotkowana przez poprzedniego właściciela. Stan techniczny idealny. Podstawowe filtry na pokładzie

Cena : 150zł + wysyłka

 

16. Carpower HBP-1502.

Mimo niezbyt "szanowenej" marki solidny napęd na suba. W mostku daje uczciwe 450W przy 4ohm. Grał u mnie przez 2 lata, napędzał różne suby i nigdy nie było problemów z dograniem do przedniego systemu. Zresztą każdy kto słuchał Xantii może to potwierdzić ;) Po zakupie przeszedł przegląd. Stan techniczny idealny. Obudowa nieco porysowana.

Cena : 250zł + wysyłka

 

17. Denon DCA-3400

Wzmiacniacz służący mi dzielnie od pierwszych chwil zabawy z CA. Właściwie kupiłem go zanim miałem swoje pierwsze auto :D Świetne, bardzo neutralne i "przezroczyste" brzmienie. Ciekawa konstrukcja, właściwie to dwie 2-kanałówki w jednej obudowie z osobnymi sekcjami zasilania + przedwzmacniacz pracujący w A klasie. Świetne podzespoły (m.in. tranzystory Sankena). Moc w okolicach 4x40W. Możliwość zmostkowania. Jakiś czas temu przeszedł przegląd, wymienione 2 kondy nie trzymające pojemności oraz kostka przyłączeniowa.

Parę rysek na obudownie, pozatym bez zastrzeżeń.

Cena: 400zł + wysyłka

 

18. Denon DCA-3180

2 kanałowy brat w/w modelu. Długo go poszukiwałem, niestety wygląda na to że nie będzie dane mu zagrać z większym braciszkiem. Na papierze nieco mocniejszy, podobno okolice 2x60W. 

Technicznie i wizualnie bez zastrzeżeń.

Cena: 300zł + wysyłka

 

Jednostki:

 

19.  Alpine CDA 9853R

Chyba nikomu opowiadać o radiu nie trzeba. Stan bdb+, laser łyka wszystko jak na Alpine przystało. Winda działa bez zastrzeżeń. Raz na ruski rok "przeskoczy" gałka głośności. Panel bez rys i przetarć.

Aktywka, czasy i wszystko co potrzeba początkującym na pokładzie. Niestety typowy golas, nie posiadam ramki, półkieszeni ani pudła. Jedynie kostka połączeniowa - tak kupiłem. 

Cena : 400zł + wysyłka

 

20. Clarion 9175R + procesor DPH 9300

Nieco zapomniana legenda SQ. Zestaw w stanie perfekcyjnym, posiadający wszystko co możliwe. Zamontowany nowy laser, stary (jeszcze działający) w pudełeczku, kostka, ramka ozdobna, oryginalne etui, pilot, Toslink.

Zestaw przerobiony z Clarionowego optyka na standardowy Toslink. Tak więc nie jesteśmy ograniczeni chorymi cenowo optykami Clariona. Oryginalne gniazda w pudełeczku, więc jeśli ktoś bardzo by chciał wrócić do oryginału... Naturalne i delikatne brzmienie, bez natarczywej i agresywnej góry, choć wystarczająco detaliczne. 

Dla nieznających modelu i leniwych : procek posiada filtry pozwalające uciąć przód od dołu, czy sub od góry. Pełna aktywka to nie pod tym adresem. Czasówki, choć w nieco innej formie, dostępne na pokładzie. 

Cena : 450zł + wysyłka. Tylko w zestawie.

 

Gadżety:

 

21. Kondensator Hollywood 1F.

Zdjęta folia z obudowy. Elektronika + woltmiara. Solidne konektory.

Cena : 80zł + wysyłka

 

22. Kondensator Noname 1F

Elektronika + woltmiara. Nieco porysowana obudowa, ale technicznie bez zastrzeżeń.

Cena : 60zł + wysyłka

 

23. Kable RCA Klotz MY206 + wtyki Neutrik ~1,5m

Wykonane przeze mnie. Posiadam 2 pary. Kabel w kolorze szarym, nie poprzecierany.

Cena : 40zł za parę + wysyłka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. (Sub)woofery Canton W22.20


3cia para jaką posiadłem, zdecydowanie w najlepszym stanie technicznym   :) Kupione "na zapas", ale z racji innych wydatków dłużej nie poleży.  1 para grała u mnie przez długi czas i mimo że dużo droższe suby w bagażniku się znajdowały z żadnego nie byłem tak zadowolony ;) W relacji cena-jakość nie do przebicia. Idealne do uzupełniania przodu, do hałasowania się raczej nie nadają. Bez problemu wystarcza im 40-50W na sztukę. 


 


 


 


Ze względu że pojawia się dużo pytań o fotki :


Informuję że cały sprzęt spoczywa w nieużywanym aucie lub w domu rodziców, jakieś 80km dalej. Mimo najszczerszych chęci nie mam możliwości zrobienia fotek "od ręki" więc prosiłbym o cierpliwość. Postaram się przy najbliższej wizycie sfotografować wszystkie pozycje. Co się tyczy wysyłek, ze względów logistycznych również nie jestem w stanie codziennie nadawać paczek, myślę że średni termin realizacji to jakieś 3-4 dni :D


 


Pozdro


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Tesla ARN 226.


Nówka sztuka, podłączana tylko dla testu. Zakupiłem kiedyś 2 sztuki dla uzupełnienia tanich monitorów, niestety jedna zaliczyła bolesne spotkanie z kotem ( a następnie podłogą...). W ten sposób ostała się 1 biedna na dnie szafki. 


Oddam za symboliczną flaszkę i koszty przesyłki.


 


6. Wavecor TW030WA07


Chyba najbardziej poszukiwana i ceniona wersja dużego Wavecora. Bez ferrofluidu. Wszystko już na forum chyba o nich zostało powiedziane, klasowy głośnik za ułamek ceny tych, z którymi może konkurować. Stan idealny, jeździły w Xantii przez 2 lata bez żadnych przygód.


Cena : 250zł + wysyłka


 


16. Carpower HBP-1502.


Mimo niezbyt "szanowenej" marki solidny napęd na suba. W mostku daje uczciwe 450W przy 4ohm. Grał u mnie przez 2 lata, napędzał różne suby i nigdy nie było problemów z dograniem do przedniego systemu. Zresztą każdy kto słuchał Xantii może to potwierdzić ;) Po zakupie przeszedł przegląd. Stan techniczny idealny. Obudowa nieco porysowana.


Cena : 250zł + wysyłka


 


Dochodzi :


 


24. Rozdzielacz Ghost z rozetką AGU


Wejście 25-30mm^2, wyjście 2x~16mm^2. Mogę dorzucić bezpieczniki. Stan idealny.


Cena 30zł + wysyłka


 


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

19.  Alpine CDA 9853R


Chyba nikomu opowiadać o radiu nie trzeba. Stan bdb+, laser łyka wszystko jak na Alpine przystało. Winda działa bez zastrzeżeń. Raz na ruski rok "przeskoczy" gałka głośności. Panel bez rys i przetarć.


Aktywka, czasy i wszystko co potrzeba początkującym na pokładzie. Niestety typowy golas, nie posiadam ramki, półkieszeni ani pudła. Jedynie kostka połączeniowa - tak kupiłem. 


Cena : 400zł + wysyłka


 


Reszta wciąż aktualna, zachęcam do zakupów - ceny do negocjacji.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Średniaki TEC SQ3.


Głośników chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, sprawdzony budżetowy średniak, łatwy w aplikacji (zarówno montażowej jak i strojeniowej). 80mm średnicy. Nigdy nie doczekały się montażu, zakupione na forum, w stanie celującym.


Link do pdf'a : http://www.ebacousti..._images/SQ3.pdf


Cena : 200zł + wysyłka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...