Skocz do zawartości

Radia z funkcją Black Panel/D-Mask


dario1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedałem Galanta z poprzednim CA (hsk+Sinuslive 3505+ es200), zostało natomiast radio Sony CDX-GT930ui. Kupiłem nowszego Galanta z jakimś kaseciakiem jvc, ale w tym aucie póki co zostaje seria lub to co tam siedzi(nie było jeszcze czasu by sprawdzić) z tym że już mi sie znudziło ciągle chowanie panelu. Jedno radio juz mi ukradli i straciłem szybę gdyż zapomniałem zabrać panel radia. Myśle ze takie rozwiazanie będzie dla mnie wygodne...

Kenwood w707, w808 i inne starsze modele Kenwooda które naprawdę fajnie grały

O właśnie o coś takiego mi chodzi :)

Z wartych uwagi: CDA-7998R i CDA-7969R (obydwa z "Fantom Face") oraz starsze Kenwoody: m.in. KDC-PS909

Podejrzewam że ten model Kenwooda raczej rzadko bywa na aukcjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to żeby nie było bardzo widoczne, bo ukradli mi jakieś śmieszne radio AEG, warte z 50zł, a szyba 250 kosztowała... Raczej nie zrobił tego nikt kto sie zna na wartości tylko jakiś ćpun któremu w niedziele o 6 rano na działkę zabrakło podejrzewam.

Panel w podsufitce to juz grube mody :)

Myśle ewentualnie nad jakaś zaślepką panelu, podobnie jak jest w Lagunie 2.

Ale taki Kenio w808 myśle ze byłby git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sprzedałem Galanta z poprzednim CA (hsk+Sinuslive 3505+ es200), zostało natomiast radio Sony CDX-GT930ui. Kupiłem nowszego Galanta z jakimś kaseciakiem jvc, ale w tym aucie póki co zostaje seria lub to co tam siedzi(nie było jeszcze czasu by sprawdzić) z tym że już mi sie znudziło ciągle chowanie panelu. Jedno radio juz mi ukradli i straciłem szybę gdyż zapomniałem zabrać panel radia. Myśle ze takie rozwiazanie będzie dla mnie wygodne...

Kepke_23, dnia 31 Paź 2015 - 17:59, napisał:

Kenwood w707, w808 i inne starsze modele Kenwooda które naprawdę fajnie grały


O właśnie o coś takiego mi chodzi :)

 

no ja miałem tego sporo do kupienia ale nie brałem bo mało kto o te modele pytał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co zamontowałem Sony który został z poprzedniego Galanta CDX-GT930ui,

Głośniki pod radio, ale nie wiem co tam jest wsadzone bo gra lepiej od poprzedniego zestawu...

HSK + Sinuslive 3505 + ES200, drzwi wygłuszone (nie beton ale było ok).

 

Pogoda nie zachęca do rozbierania boczka, więc póki co słucham i nie wnikam co tam siedzi :) Możliwe że sa już wygłuszone furtki bo czuć kick a nie telepie zbytnio tapicerką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...