Skocz do zawartości

Alpine iva w535bt. problem z wyjsciem suba.


Korca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo Ty nie przeczytales tematu, albo ja niewyjasnilem do konca. Raczej nic w tym dziwnego, nic nie krece ale moze nie zrozumiales.

Na wyjscie SUB ma podlaczonego suba, na FRONT mam wysokie i srednie podlaczone. Chce jeszcze woofery podpiac tyle ze pod co? Niby i jest korekcja trzeciego wyjscia ale cos nie pyklo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z subem ogarniete. Jak to pisalem, to zmienialem dystanse dlatego nie mialem wooferow podpietych. Do 'normalnego' sluchania pasmo uzupelnialem sobie glosnikami z tylu pedzonymi radiem.

Mam 3 way. 1 wzmak na sr i tw, drugi na woofery. Na zwrotnicach pasywnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi sie z leksz burdel..

 

Podlaczone mam tak:

1. Subwoofer pod rca oznaczone jako SUB. Wszystko dziala wg korektora.

2. Sredniaki i gwizdki pod rca oznaczone jako FRONT. Tam leci full pasmo bo po drodze jest zwrotka pasywna.

3. Chce podlaczyc woofery pod REAR, ktorego brakuje w rca. W stacji jest sterowanie trzecim wyjsciem ale w kablach nie ma takiego oznaczenia. Zostaly tylko cinche oznaczone jako AUX OUT, ale juz wyzej napisalem jaki jest z tym problem. Manual przeczytany od deski do deski.

 

 

Manual:https://www.google.fr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.alpine-europe.com/fileadmin/user_upload/manuals//car_audio_manuals/IVE-W535BT/OM_IVE-W535BT_EN.pdf&ved=0CB4QFjAAahUKEwiCyqLRhY7JAhVE7BQKHXPHDNI&usg=AFQjCNEfAE_dKAWEg3aFqM-ga2wkyXfBIg

 

Str. 93 i 98

 

Mysle, ze troche wyjasnilem.

No to musisz miec rear. Nie rozumiem jak mógłbyś nie miec. Przejrzyj to dobrze.z tej wiazki z rca powinno wychodzic dwie pary zolty, czerw i biały pod video/camere i trzy pary czerw i biały. W instrukcji masz to tak opisane czarno na bialym.

 

RCA jakie wychodza ze stacji:

Aux out/video

Sub

Front

 

 

Nie ma nic wiecej dlatego pytam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...