Skocz do zawartości

Alpine iva w535bt. problem z wyjsciem suba.


Korca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem wlaczonego tylko suba, wiec nawet po tak ustawionym zboczu nie powinno byc slychac gornych rejestrow. Wokal byl i talerzyki tez.

Sprobuj uciac ostrzej. Jaka ustawiles czestotliwosc odciecia przy tym 6dB/oct?

Dobry masz glosnik na subie, jak talerzyki potrafi zagrac, jakis szerokopasmowiec? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40Hz przy takim lagodnym zboczu, to spadek o18dB przy 320Hz i 24dB przy 640 Hz (moze byc jeszcze cos tam slychac, biorac pod uwage ze sam sub gra), utnij ten sub jak bialy, np 24dB/oct i wtedy potestuj rozne czestotliwosci odciecia czy jest roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


'Gdzies' slyszalem ze tyle wystarczy do wygrzania 
już się mnie nie czepiaj :P pytałeś o wygrzanie w domu to ci napisałem że pasywne cięcie na 6db przy 100hz krzywdy mu nie zrobi. nie pisałeś mi że tak go chcesz ustawić w aucie. tak jak chłopaki piszą 40hz i 12db. zresztą mieliśmy się spotkać i zobaczyć ten twój poligon  :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwiskiem nie rzucilem :P

Nie bylo czasu na zamawianie cewek, a zasilacz mam za slaby wiec wybralem takie wyjscie.

A ze takie ustawienia? Myslalem, ze tak ma byc i juz :P nie wnikajmy..

W nastepny weekend beda postepy (jak dorwe material na zabudowe kufra).

Sam jestem ciekaw Twoich bojow wiec do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sub ok, ale...

W usatawieniach x-over mamy do dyspozycji przod, tyl i sub. W manualu na str 93 jest zobrazowane ja podlaczyc stacje i jak, jakimi przewodami podlaczyc inne urzadzenia. Sa pokazane 3 pary rca.

U mnie w wiazce jest tylko wyjscie SUB i FRONT. Gdzie kable od REAR?

Podlaczylem pod aux out, ktory puscil sygnal do wzmaka dopiero po wlaczeniu opcji RSE. Niestety nie ma mozliwosci jakiej kolwiek regulacji sygnalem.

Znowu cos robie zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...