Skocz do zawartości

Dobre radio bez CD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad wymianą radia na takie bez napędu CD. Myślę nad takim zabiegiem, ponieważ mam bardzo mało miejsca za radiem i muszę się nieźle napocić by upchnąć radio z wszystkimi kablami. Po takim upychaniu i tak z jednej strony radio troche odchodzi.

Radio które posiadam to Pioneer DEH-P700bt. Nie chciałbym kupować czegoś gorszego, bo to nie ma dla mnie sensu. Są jakieś radia lepsze od tego które posiada teraz, ale bez napędu CD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za samochód?

Często pomaga wyjęcie schowka (najczęściej to kilka wkrętów), aby móc lepiej ułożyć przewody za radiem. Jeśli to nie da rady, to proponuję jeszcze poszukać nadal normalnego radia z gniazdami RCA na przewodach, bo to pewnie w tym jest problem.

 

 

P.S. Piszę z telefonu, więc przepraszam za ewentualne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód VW Polo 9N. Jeśli chodzi o RCA, to juz mam wtyki kątowe założone by przewody ukierunkować.

Nie jest to może jakiś wielki problem, bo odstaje tylko jedna strona o jakieś 2mm, ale jeśli dostałbym konkretne radio bez CD, to mogę zmienić.

Ten sterownik Alpine to chyba w ogóle nie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak, że mam dość bogate wyposażenie i dodatkowe wiązki kabli z grzanych foteli czy esp przeszkadzają. Dodatkowo ten pioneer ma też sporo kabli i na kablu usb jest spora gruszka która nachodzi na okablowanie z wyposażenia samochodu. Dolna półka w ogóle nie przeszkadza, nawet bez niej radio nie dochodzi. Kable rca mają długie wtyczki więc bez kątowych przejściówek radio odstawało dość mocno. W wolnej chwili zamienię radio z półką miejscami, bo to może zdać egzamin. Radia z serii mvh też wyglądają ciekawie i się im przyjrze. Dziękuję za wszelkie porady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...