Skocz do zawartości

Alpine 9855r winda


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam pytanie czy ktoś z was miał problem tego typu że winda się zacinała tzn wciskam eject jest napisane Open słychać takie piknięcie lecz winda się nie podnosi.

Radio kupione od znajomego tutaj z SCA.pl i problem dopiero pojawił się od wczoraj jak wymieniłem kostkę całą ISO z jakiejś chińskiej na oryginał.

Radio wyciągnięte z kieszeni z plastikową i tą aluminiową  ramką i nadal nic zero reakcji help.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdejmij panel w tej pozycji otwartej przyciskiem, odłącz kabel czerwony z kostki, żółty pozostaw jako podtrzymanie zaisiania. winda powinna sie zamknąć albo przynajmniej próbowac zamknąc kilka sekund po zabraniu panela i odłączeniu czerwonego.

 

Poza tym sprawdź jeszcze na tej chińskiej kostce, skoro na niej działało to bez zarzutu, to może byc punkt zaczepienia, ale nie mam pomysłu na inną przyczynę poza niewystarczającym zasilaniem... czyli w nowszej kostce może jakiś pin się od zasilania lub masy się wysunał i ledwo styka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żeby nie zakładać nowego tematu Radio Alpina 9855r Okej Winda zrobiona co się Okazało źle były dwa kabelki połączone ze sobą i doszło do lekkiego przepięcia i spalił się jeden transystator od windy wymieniony hula ... Następny problem w skrócie Stara Chinska Kostka była miała dwa Lekko uszkodzone Piny niebieski i czerwony który wchodzi do radia.Charczały tweetery ruszałem tymi pinami przestawało mowie do wymiany kostka,Dostałem drugą Nową Kostke oryginal od tej 55r i Raz charczą jak głupie tweetery ! a raz na chwile przestają później znowu i tak w koło ! Co może być Uszkodzone radio w środku ? czy już wyryrana tak końcowka radia do której wpina się kostkę ISO ? POMOCY I proszę o wyrozumiałość w temacie i podpowiedzi od znawców ... już odchodzę od zmysłów i chyba jadę oddać do radio od którego gościa je zakupiłem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że instalacja,piece kable z mojej strony jest wszystko wporządku,na poprzedniej stacji Alpine CDA 137 BTI ani razu nie było takiego Objawu,DLS RC 6.2 system podłączony bezpiecznie pod Zwrotnice Pasywne od producenta pod Piec DLS Ca 21 2x100wat rms.


własnie panowie wróciłem ze sklepu auto stało całą noc pod chmurką mówię jadę nie włączam radia niech auto tzn silnik złapie temperaturę złapało 70c chodziło auto 15 min. wkładam panel ( na odpalonym silniku ) włączam płytkę MC thriller oryginał zero Harczenia na tweeterze :O może jakieś Panowie Luty w środku na Procesorze coś je boli ? 


Jeździłem po mieście koło 3 godzin cały czas włączona alpinka i raz zacharczały tweetery a tak to był cały czas spokój teraz dojeżdzając do domu już radyjko na volume 12 pocharczały chwilę i przestały ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykając temat okazało się ze źle płyty flaci były wypalone przez moją wypalarke oddałem ta 55 i wzielem igle stan 35r i powiem niemam pytań do 35r piękna wyraźna góra i soczysty mięki środek a dół tak przyjemny ze aż niechce się z auta wychodzić

temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...