Skocz do zawartości

Opinie na temat pionner deh-p88rs


tofil19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne ja używałem i kolega williams ma swoja sztuke w meganie.

Co tu duzo gadac w koncu półka nazywana przez wielu high endem :)

Bardzo dobra jakość dzwieku, dosłownie ogrom różnych opcji i regulacji no i nietuzinkowy wygląd szczotkowanego aluminium. Poza tym przyjazne w obsłudze, nie jest to wynalazek, w którym trzeba wertować 300 stron instrukcji zeby nauczyć się go włączać. Jest to ogólnie bardzo porządna baza pod bardzo konkretne audio. Na pewno odczujesz różnice po przejściu z 9300R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEH-P8600MP to następca w nowej linii DEH-P9400MP. Gra podobnie jak P9400MP może troszkę inaczej,cieplej. Wszystko zależy od ustawień własnych.

Ja osobiście wybrałbym P8600MP, tylko wyświetlacz ma typowo Festyniarski, (nikogo nie obrażając), mi się nie podobał i poszedł na aut.

 

Z tego tematu to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie DEH-P88RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9300 to prawie to samo co P9400MP tylko nie czyta plików MP3. Ja osobiście za bardzo nie jestem za odtwarzaniem plików MP3, bardzo duża strata jakości dźwięku przy tej kompresji. DEH-P88RS będzie odtwarzał płyty CD kolosalnie lepiej od 9300, wiem bo miałem go przed 9400. A na 9400 przy płytach CD nie odczujesz różnicy między 9300.

DEH-P8600MP też będzie ładniej grał niż 9400MP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tofil19, kiedyś interesowałem się tym klockiem i miałem na niego chęć i jak rozmawiałem z osłuchanymi w tym temacie to każdy go odradzał, bo za jego kasę można wyrwać coś lepszego. A p8rs był trochę naciągany :hyhy: najlepiej by było jak byś go mógł posłuchać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Mam pioneera deh-p9300r ale zamierzam go sprzedac i chcialbym cos z mp3.I bardzo podoba mi sie ten wlasnie pioneer czy ktos uzywal to radio na zywca?co sadzicie o tym radiu?

 

Kompletnie przereklamowany sprzet, na moim systemie bylaq tragedia, po przesiadce na 9835r dopiero uslyszalem zalety MS6A. W przypadku pioneera byl tylko duden z suba, zero srednicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...