Skocz do zawartości

Jaki system 2 way z bdb średnicą i expresją do 1500zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem gdyż męczy mnie już zmienianie wooferów, zwrotnic, tweeterów i zawsze jest coś nie tak

 

Chce kupić gotowy spójny zestaw 2 way do 1500zł

 

Wiadomo ze nikt nie zgodzi mi sie na rozpakowywanie i odsłuch nowych zestawów w moim aucie 

 

Chcę ciepłą energiczną jak najlepszą średnicę, wysokie tylko jako  uzupełnienie plus trochę kicka

 

Przede wszystkim średnica i wokal

 

Nie ukrywam że lubie na trasie podkręcić i zagrać na prawdę głośno

 

Zestawy które mam w Wawie  to

 

Rainbow germanium cs 265.25

 

Focal 165 kr

 

Rainbow sl c6.2 pro

 

Morel virtus 602

 

Albo zaproponujcie

 

Drzwi zrobione dokładnie

 

Pioneer 88rs

 

Pioneer gm x922

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dorzucić do stawki Scan Speak discovery. Warto też nim się zainteresować. Porównywałem je u siebie z Morel Dotech, Morel Tempo i Rainbow slc 6.2. Zestaw w moim odczuciu gra równo. Równiej od dotech, który miałem wcześniej. Woofery szybkie z bardzo ładną średnicą. Osobiście dla mnie najlepszy z tych, które testowałem u siebie. Tweeter w porównaniu z wyżej wymienionymi też oceniam pozytywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moich faworytów tu nie ma na liście, choc kolega wcześniej mnie uprzedził: Scan Speak 820013 pozamiatały wszystko inne na swojej drodze. oczywiście można sie uruchamiać że nie do wszystkiego, bo drzwi nie wyrywają, ale to najbardziej naturalny i zrównoważony zestaw jaki słyszałem do dwóch tysi.

 

drugi nie wiem czemu zapomniany, ale też utkwił mocno w mojej pamięci to dls up6i, da się jeszcze znaleźć. przy tych obydwu mozna po prostu wymieniac wady pośród innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...