Skocz do zawartości

Połączenie kabli zasilajacych, 2x10mm2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Pisze z nietypowym problemem. Mam w domu sporo kabla po starym car audio 10mm2 wyszlo by spokojnie 15m i myślałem czy może była by możliwość jakoś złączenia ich do kupy ? :D chyba że wystarczy mi jeden 10mm2 do wzmacniacza tego axtona 300-400rms i osobny 10mm2 do jakiegoś wzmacniacza który będzie kiedyś zasilał przód. Praktykował ktoś to ?? czy raczej nie obejdzie się bez kupna nowych kabli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moglbym je puscic jakby w 2 osobnych zylach i np spiacz tak na koncach po 5 cm w jeden ? Wiem i wyliczylem ze potrzebuje wlasnie tak min 20mm

Jeśli masz odpowiednią długość to do klemy i rozety przykręcisz oba (ew rozeta czy dedykowana klema może mieć wejście pod grubszy przekrój to wtedy spiąć)

 

 

 

Nie lutuj zaprasuj mufka miedziana i po krzyku

Można tez kostkę większą :)

Co do łączenia kabli zasilających sugerowałem się tym linkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzieki wielkie zrobie tak ze dokupie jeszcze 2m kabla 21mm2. 1 metr bedzie na mase a 2 metr posluzy mi ze jak zlacze oba przewody do kupy wepne je w oprawke bezpiecznika a z drugiej strony pójdzie juz sam 21mm2 do akumulatora. Moge tak to ogarnac? Nie bedzie nic przeszkadzalo ze prad bedzie szedl przez te 5m 2 osobnymi zylami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...