Skocz do zawartości

wybór suba,,,do sedana ok 400zł


finchers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w sobote byłem na odsłuchach skrzynek w jednym z salonów car audio.

faktycznie jak mówiliscie ze w sedanie moze być ciezko...jakos nie wierzyłem;/

2 sprawa ze mam na mostku jedynie 160W alpinke

pojechałem z nastawieniem ze coś jednak może wybiorę....

na początku poszła skrzynki w obudowie zamknietej...

PB 12....slychac bylo ze mocy brakuje do rozbujania tego glosnika

pozniej jakis xetec... tez jakby nie mogl sie przebic z tym basem

najciekawiej bylo slychac pod rocford punch...juz było slychac ze mam jakis kop z tyłu...ładnie to pod rockiem sie komponowało...ale cena troche zawazyla...

nastepnie poszło JL audio....praktycznie jej nie slyszałem;/

napalilem sie zeby uslyszec RE audio...ale niestety nie było na stanie:(

 

Pozniej zasugerowałem by sprobowac w BR...po waszych radach

to podpielismy jakies jbl za ok 600 zl....no i w porownaniu do zamknietej to juz zatrzesło lusterkiem:P...tylko ten bas był przymulony,,,

chciałem cos jeszcze w BR alejuz za duzego wyboru nie bedzie....

poradzcie czy np ...jakby samemu zrobic BR...z tych np. RE, JL, hertz, PB...bedzie to jakos trzymało poziom?czy lepiej zagra niz pod tym jbl taka skrzynka?,,,bo ten bass był dosc mułowaty...a kojarze ze miała jakies 250rms

jeszcze jedno...czy np. jakbym dał w taka skrzynke br glosnik mniej wymagajacy np. re audio 170 w...ciekawiej zagra?chodzi mi czy bedzie szybszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz sprawa jest ciezka bo budzet nie wielki ale przxedewszystki mzmak za slaby :P Nawet jezeli dasz takiego re co ma 175 wat to on i tak nie zagra ze tak powiem calym soba.

 

Wiem ze pytanie bylo inne ale pomysl nad zakupem jakiegos wzmaka mocniejszego bo to by rozwiazalo problem jak byc mial z 400wat wtedy wybor glosnikow wzrasta nie beda meczone przesterami i zagraja jak trzeba ( mocniej ) br ok ale nie wiem dlaczego ale za kazdym, razem jak sie spotykalem z budzetowuymi glosnikami w br ( skrzynki orginalnie zrobione do glosnika przez producenta ) to mialem to samo wrazenie ze strasznie wolne mulu z nich byly

 

[ Dodano: 2009-04-20, 12:06 ]

http://www.allegro.pl/item606094793_hifoni...s_dla_suba.html hifonics - 400 wat 400zł

 

http://www.allegro.pl/item612829626_alpine_3539.html

alpina 3539 400wat - 350zł

 

http://www.allegro.pl/item610072995_pionee..._za_polowe.html

pionek 380wat za 300zł

 

do tego jakis subik okolo 300wat i zatrzesie juz troche autkiem ale wiem ze przegialem z cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to lanos...a ta półka naprawdę zabudowana;/ze ciezko dzwięk sie przedostaje :]

nawet myslalem nad sprzedazą mojej 4 kanałowki...i kupic mocniejszą 2 kanałówke...zmostkowac i zasilic jakiegos mocniejszego suba...

a PB s6c trudno puscic na samym radiu...w sumie i tak bas bedzie ze skrzynki...

totalna desperacja juz mi sie wlącza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze sprzedaj swoja alpine niestety nie mam pojecia ile orientacyjnie moze byc warta ale moze poszukaj mocniejszej 4 kanalowki np. ostatnio za nie cale 600zl poszedl us amps 1600.4

4x100wat w 4ohmach

2x400wat w 4ohmach

Tak czy inaczej polecam mocne 4 kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...