Skocz do zawartości

Wzmacniacz dla re sr10d4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z doborem wzmacniacza dla sr10d4, aktualnie napędzam go eclipse xa4000 ( głośnik jest podłączony osobno pod każda cewkę, dając mu 2x350rms przy 4ohm), wydaje mi się że nie jest to najlepsza opcja dla tego głośnika. Chciałbym spiąć go w 2 ohmy i zasilić jakimś porządnym wzmacniaczem. Kolega podsunął mi myśl aby zakupić esx q602xi. I pytanie brzmi następująco: Czy esx q602xi podoła temu głośnikowi? czy może tez polecacie jakiś inny wzmacniacz? Budżet to około 600-700zł Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zazwyczaj polecamy na tym forum wzmaki?

Chodziło mi w pytaniu o konkretne modele, które wycisną z tego głośnika wszystko na co go stać. Rozglądałem się za rodkami, audioartami,esx'em,helixem,ale nie miałem z nimi styczności, wiem tylko tyle ze są one polecane. Pytam dlatego ze nie mam wystarczalnej wiedzy na temat wzmacniaczy i liczyłem na pomoc doświadczonych forumowiczów. Zapewne was doświadczonych forumowiczów irytują pytania "jaki wzmacniacz...", ale prosiłbym o wyrozumiałość, bo niestety nikt orłem się nie urodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze nikt, ale podobne tematy juz dawno za nami, wiec korzystaj z wiedzy Forum. Skoro nie miałeś do czynienia, to nie oczekuj, ze ktoś dokona optymalnego wyboru w Twoim imieniu... Wiesz, 10 doświadczonych osób poleci różne wzmacniacze, wedle własnych preferencji, co wtedy ? Co wybierzesz ? Wiele wzmacniaczy jest dobrych i poradzi sobie doskonale z tym głośnikiem, to Sub, nie zestaw na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...