Skocz do zawartości

Polecane i dobre zakłady Car Audio w Twojej okolicy. Opinie


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem, bo skoro co jakiś czas przewija się prosba, czy potrzeba tematu tego typu, a wiedząc z góry, że temat Grzegorza z wiadomych względów się nie utrzyma, założyłem coś co miało szansę nie złamać prawa itp.

Wyszło jak zwykle. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki trend?

A znasz prawo,

 

Nie jestem prawnikiem choć nie trzeba mieć ukończone studia by się w tym poruszać chyba, nie?

Póki Powalla posprząta to wyjaśnię co miałem na myśli i do czego zmierzałem tekstem który dosłownie interpretujesz.

Dwa tematy pozwalają tego powiedzmy zmej'a polecić jak i nie polecić. Masz porównanie i jasną sprawę.

Temat o polecanych i brak nie polecanych firm/instalatorów można manipulować bo omówmy się kto sprawdzi rzetelność instalacji czy rzeczywiście miały miejsce wg sztuki no i co przeszkadza zalogować się na forum, być kilka np tygodni aktywnie, coś gdzie napisać a potem proszę tu mi tak zrobili jestem mega zadowolony...

 

Dobry uczciwy instalator będzie na liście, partacz i naciągaczy nie.

 

 

Podejmujesz się to sprawdzać? Lub może stwórzmy zrzeszenie aprobujący wpisy w tym temacie? Turbo kamery naślemy?

 

Ktoś zacierpie info o tym zakładzie i napisze ze nie jest on godny polecenia - a takie wpisy znikną bo... prawo? Np powyższe post 11 i 12 jak to mamy interpretować? Jako już przegięcie prawa czy jeszcze nie? Kto zdecyduję i kiedy że instalacje ta była ściemą? Wypleniamy formę i wysalamy do K@mila z prośba o usuniecie nieuczciwego wpisu/instalki/zdjęć dołączając dokumentacje?

 

To chyba tylko garstka pytań które powstały teraz.

Czy nie lepiej odpuścić temat skoro prawo karzę Nas z dobrymi chęciami bo nie mam wątpliwości że to był powód tematu a chroni naciągaczy? Wpis zniknie i dalej można działalność rozkręcać :)

W sumie jak wyżej było róbcie jak uważacie.. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może  niech w tym temacie wypowiadają się tylko i wyłącznie osoby, które mogą potwierdzić zdjęciami z działu "Wasze instalacje" to że dany zakład jest zakładem dobrym. 
Czyli : 
Polecam zakład XXX, Pana XXX z województwa XXX
....  link do tematu z instalacją .... 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś drązy to i palcem w gównie kopalnię otworzy...

 

Nikt nie musi sprawdzać tych zakładów, które są na liście, istnieją od tylu lat i zrobili tyle ciekawych rzeczy, że nie ma potrzeby nic udowadniać "znachorom " z forum.

 

Chyba,że chcesz podważyć profesjonalizm Nakamichi, Siwego, Caskpa, czy Audiocomplex??

 

Ludzie ogarnijcie się z tym teoretyzowaniem i jadem, masą głupich pytań i dociekań, bo jak ww firmy/ludzie robili już auta na poziomie europejskim to Wy zamiast ca, ukladaliscie zamki z kurzej kupy w piaskownicy.

Temat o polecanych i brak nie polecanych firm/instalatorów można manipulować bo omówmy się kto sprawdzi rzetelność instalacji czy rzeczywiście miały miejsce wg sztuki no i co przeszkadza zalogować się na forum, być kilka np tygodni aktywnie, coś gdzie napisać a potem proszę tu mi tak zrobili jestem mega zadowolony..

 

Proszę Cię ogarnij się z teorią, wystarczy, że gość po odbiorze pojedzie na pierwszy lepszy spot i już masz konfrontację czy jest dobra robota czy nie.

Uważasz, że gość budujący swoją pozycję przez 15-20 lat, będzie ryzykowal blamaź wypuszczając od siebie ulepa??

Prędzej jak klient będzie dusił, że chce po "taniosci " to mu powie, że nie ma czasu, stąd argumenty, że ktoś jest drogi lub nie także są nie na miejscu, bo jak jeden z drugim jedzie do mechanika czy elektronika i zostawia po 50/h i lepiej to jakoś nie miauczy, ale jak u elektronika /akustyka ca to już mu drogo.

To won z takiego tematu, nikt nie każe go czytać, kupić sobie czteropak i pod trzepak.

Wyjdzie taniej i powietrze świeże ;-)

Ps. Ja już skończyłem, bo znowu komuś pocisnę i będzie, że Truck, to "klient awanturujący się " jak u Barei. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, założyłem temat i trochę się łudziłem, że nie przepadnie. Myślę, że powalla słusznie prawi - mamy takie a nie inne prawo, które pozwala na takie a nie inne zachowania  i nie ma tu znaczenia czy ktoś jest cool gość czy zwyczajna menda, złodziej i kombinator. Fakt iż na forum pojawi sie info o ewidentnym przekręcie nie zaszkodzi za specjalnie samemu złodziejowi, za to adwokat takiego złodzieja może porządnie zaszkodzić właścicielowi forum - a czegoś takiego pewnikiem nie chcemy.

Ja ze swojej strony miałem okazję w taki czy inny sposób poznać zdecydowaną większość łódzkich ( i nie tylko) firm zajmujących się działalnością CA i niestety nie sposób jest jednoznacznie określić czy konkretna firma jest godna polecenia czy też nie, z różnych powodów ale skoro mamy kogoś chwalić, to gwoli sprawiedliwości byłoby dobrze napisać też o tych jego gorszych stronach, a czasami i o tych ciemnych bo zwykle nikt nie jest doskonały. Niestety nasze pseudonormy prawne umożliwiają nawet konstruktywną i wyważoną krytykę traktować jako atak na dobre imię czy też dobra materialne - taka moralność Kalego. Po mojemu ten temat właśnie z takich powodów nie da czytelnikowi wiarygodnego info na temat danej firmy.

Dla mnie pocieszający jest tylko fakt, że te durnowate przepisy zupełnie mi nie przeszkodzą powoli obdzierać ze skóry takiego złodzieja :D na mój własny i pokrętny sposób oczywiście :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkarpackie-polecam Pawła (caskp)100%profesjonalizmu w tym co robi ,nie ma fuszerki i niedociągnięć.Wsxystko co ustaliłem z nim i to co chciałem tak zostało zrobione :-) ps.prosze o dodanie go do listy ale nie jako "audiocar"tylko jako "Car Audio System Kilian Paweł "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...