Skocz do zawartości

Opinia zastawu klockow do Golfa 3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chcialbym sie was poradzic odnośnie klocków zebranych do mojego dupowozu i prosić o opinie co ew. zmienić. Wszystkie elementy gdzieś tak zebrane u mnie z jakis tam pozostałóści lub poprostu kupione za naprawde niewielkie pieniadze. Stąd też kwestia czy bedą ze sobą dobrze wspołpracować:) :

 

-Radio Pioneer DEH-5600BT

-Przód woofery i zwrotnice JBL GTO-6506ce, gwizdki z zestawu Helix B 62c, Mam jeszcze do wyboru zwrotnice MB Quart oraz zwrotnice z zestawu PB 3XL-60c

-Wzmacniacz do zasilenia przodu Blaupunkt THA280

- sub Audio System HX10SQ w obudowie zamkniętej

-Wzmacniacz suba monoblock Mac Audio fearless one

 

Do tego oczywicie sa dystasnse mdf w drzwi i porzadne ich wytlumienie.

Kazda rada bedzie dla mnie bardzo cenna. Lubie czyste brzmienie z mocnym wywazonym basem zadanie jest o tyle trudne ze slucham naprawde roznej muzyki od lat 80s przez rock muzyke elektroniczna az po dubstep:) 

Pozdrawiam wszystkich i czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad wogole jestes???

 

Drugie nikt Ci podpowie w ciemno po klockach ze bedzie Ci to pasowalo.podjedz na regionalny spot a wszesniej zapnij co masz I chlopaki na zywo powiedza Ci co I jak .

Tak dla jasnosci to wrzuc zdjecia wytlumionych swoich drzwi to Ci moze cos doradza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi dopiero beda tlumione wiec to tez otwarta kwestia jestem z kutna i jesli chodzi o zloty to u nas z tym jak na lekarstwo. Cos tam juz w zyciu slyszalem. koledze niedawno montowalem zastaw PB 3XL-60c na wzmacniaczu blaupunkta to tego wytlumione drzwi na radiu backer i powiem szczerze ze dzwiek bardzo mi odpowiada oprocz ostrych tonow wysokich z ktorych obcieciem w zaden sposob nie moglem sobie poradzic :)

 

Bardzo lubie naturalny dziwiek z miekkim dynamicznym basem i bardzo wywazonymi wysokimi tonami dlatego zastanawiam sie na zastosowaniem zwrotnic MB Quarta poniewaz maja dwa poziomy wysokich tonow :) mam watpliwosci co do tego wzmaka na przod bo chyba to najslabsze ogniwo jakosciowo tego zestawu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie wybor elementow jest niestety dosc przypadkowy bo w sumie wszystkie klocki kosztowaly mnie mniej niz 500zl wiec chyba warto poeksperymentowac :) mam opcje jeszcze wyrwac za niewielkie pieniadze wzmacniacz blaupunkt vielocity 4kanaly i myslalem zeby w razie problemow z wywazeniem przodu dac to w biamping tylko obawiam sie czy moj poziom wiedzy to ogarnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, tak naprawde nie ma zbyt wiele wzmacniaczy z pelnymi filtrami (do kilku kHz) ale skoro chcesz podzielic przod na wzmacniaczach, to warto wziac to pod uwage.

Zawsze mozna za mala kwote kupic zwrotke aktywna i sie bawic.

Co do Twojego wzmaka na suba, to nie mialem z nim kontaktu, wiec sie nie wypowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...