Skocz do zawartości

honda civic autotek a6-2cs


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich zakupilem zestawik autotekow do mojej hondy jak na razie bedzie to gralo bez wzmacniacza lecz planuje tez go kupic radyjko jakie mam to pionek mvh-170ub tak wiem radio budzetowe glosniki w sumie tez do glosnikow zamowilem dystansy jak sie potem okazalo udalo mi sie zalozyc glosniki bez dystansow i wlasnie dlatego zalozylem ten temat mianowicie chodzi o to ze glosniki montowane sa seryjnie do tapicerki i tak tez udalo mi sie zrobic z autotekami nurtuje mnie pytanie czy jednak mam wykorzystac ten dystans i przykrecic je do blachy drzwi czy to bedzie jakas roznica ponizej zdjecia pogladowe jak to mniej wiecej wyglada zdjecie pierwsze pokazuje jak mam zamontowane

http://images67.fotosik.pl/1100/0e34f951390c657b.jpg

http://www.audiotuning.pl/img/montaze/civic/civic_02.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dlaczego produkuje się dystanse, po co montuje ktoś je w aucie i sam udziel sobie odpowiedzi. Zresztą sprawdź, jakie są opinie na temat zasilenia głośników wiszących na tapicerce wzmacniaczem i będziesz miał kolejną podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedzialem sie zeby nie bylo rezonansu i zeby byl solidnie przytwierdzony czyli jutro lece kombinowac z dynstansami swoja droga to bedzie mi to w miare gralo bo mialem dylemat miedzy powerbassami s60-c  i jakos po kilku opiniach przekonano mnie do autotekow a jak u was z opiniami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro je masz, to sam wyrobisz sobie zdanie. Ciężko coś napisać, bo nie wiem, czy ktoś miał ten zestaw w takim samym aucie, w takim zestawieniu. Zestaw będzie działał, przecież kosztuje poniżej 200 zł., więc nie ma sensu się rozpisywać na temat brzmienia, niuansów, bo ciężko za takowe pieniądze mieć duże wymagania. Sam po montażu ocenisz co i jak, byle byś zrobił poprawny montaż i przygotowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...