Skocz do zawartości

Brak pomyslu na e36 kombi


Korca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciezka podstawa pod CA. Przeczytalo sie wiele tematow ale w dalszym ciagu brak koncepcji.

Niestety budzet niewielki bo 2k, moze naciagne kolege do 2,5..

 

Ma to byc przeznaczone tylko na przod bo suba nie chce, za to efekt chce. Wiec wooferki musza schodzic nisko, ale gdzie kick? Nie wiem co bedzie lepsze w tym przypadku. Albo robic drzwi na beton, albo zlecic komus przerobienie tapicerki i zrobienie komor.

Co do grajkow myslalem nad R6a. Moze macie lepszego kandydata?

Co do muzy to elastycznie, slucha wszystkiego, ale przewaza electro.

 

Czekam na sugestie.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cen nie znasz :) Odpada. Budżet może być mało.

Jest wielu. Ale kwestia gustu.

 

Myslelem ze ok 1200 wystarczy. O ile sie pomylilem??

 

Nie chodzi o gust. Maja miec poprostu ladny dol, w pewnym sensie zastapic suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam też buduje nowy system audio w e36 sedan. Budżet masz ciut niski mi udało się zmontować na przód dwa zestawy i właśnie r6a jest to możliwe ale wymaga bardzo dużej ingerencji w drzwi cięcie blach tapicerki dorabianie paneli a w moim przypadku ze względu dużej wycinki blachy wzmocnienia które trzeba było przyspawac.komora w drzwiach odpada nie zrobisz odpowiednio dużego litra przez szybę :/ co najważniejsze zakrywanie (betonowanie) otworów technicznych a są bardzo niewdzieczne i trzeba się mocno namaczyc żeby chodź 70% je zakryć :/ a bez tego 0 efektu.

Pytałes o ori glosniki widzielem kiedyś projekt 16 w ori + komory ale. Wyglądało to tak ze za błotnikiem wycięto blachę z żywicy zrobiono komorę i dopiero przykrecili błotniki. Takie rozwiązanie pod 3 way mogło by zdać egzamin.

Popatrz na mój temat tam są fotki może coś Ci pomoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledzilem Twoj temat, nie od poczatku ale przeczytane wszystko.

Ale kolega nie chce bog wie czego, ma poprostu ladnie zagrac, ma byc kik, bas i lagodna gora.

Seria daje wiele do zyczenia, sam wiesz.

Autko poogladalem i jakos nie wiem czego sie zlapac. Tym bardziej, ze mialo byc bez suba, jednak powoli kolega daje sie pszekonac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...