Skocz do zawartości

Który kabel AUX do alpine CDA-9887r


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chcę podłączyć do tego radyjka telefon przez jacka. W sieci dostępne są 2 rodzaje kabli: KCE-236B oraz KCA-121B (KCE-235B).

W każdym z nich podłączenie jest inne, pytanie który jest dedykowany do tego modelu? W sieci można wyczytać, że ten pierwszy nie działa ale z drugiej strony we wszystkich zapisach na stronach producentów to właśnie on figuruje jako ten kompatybilny z tym modelem.

 

KCE-236B:

post-85-0-51668600-1437640691_thumb.jpg

 

KCA-121B (KCE-235B):

post-85-0-34828800-1437640737_thumb.jpg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Próbowałem walki z identycznym kablem na identycznym modelu. najpierw myslałem że to wina kabla bo nie zadziałał, wiec sprawdziłem drugi. zabawa z ustawieniami aux na wszelkie możliwe sposoby nic nie dała. wyłączyłem radio, kable zostawiłem. rano spróbowałem ponownie i nie wiem jakim cudem, ale zadziałał i działał przez długi czas. nawet wedle instrukcji alpine jest to dokładnie ten kabel. Mam wrażenie że moglo to nie zatrybic przy zmianie ustawień bez wyłączenia radia, skoro nic nie robiąc po odpaleniu radia dzień później wszystko grało jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. 

Żeby nie zakładać nowego tematu podepnę się tutaj mam nadzieje że kolega się nie pogniewa ;) 

Chciał bym podłączyć telefon poprzez aux z radiem alpine cda 9853R i czy ten kabel z aukcji będzie działał jak trzeba ? http://allegro.pl/zlacze-aux-jack-alpine-ai-net-kca-235b-seria-cda-i5131359016.html  

Z góry dziękuję za info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak z tymi kablami to jest jakaś loteria ( mam na myśli te http://allegro.pl/zlacze-aux-jack-alpine-ai-net-kca-235b-seria-cda-i5131359016.html )

Kupiłem swego czasu taki pod CDA 9885R nie działało wgl, kombinowałem z opcjami itp itd aż dałem sobie spokój. 

Ostatnio zmieniłem CDA 9885R na CDA 9853R i z radiem już kabelek takowy miałem, z wyglądu to samo z tym że na 53R działa jak trzeba a ten z all wgl nie ruszy ... 

Nie wiem jak jest na 85R musiałbym sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...