Skocz do zawartości

Audi a3 lepszy dźwięk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem audi a3 96r, ostatnio zacząłem odczuwać niedosyt oryginalnych głośników, chciałbym to jakoś poprawić. Wszystko jest oryginalnie jedynie co wymienione to radio na soniacza za przysłowiową stówke. Chciałbym poprawić trochę bass, i jakość dzwięku. I tutaj moje pytanie jakie byłoby najlepsze rozwiązanie? wymienić głośniki z przodu czy może wsadzić jakąs tube do bagażnika ze wzmacniaczem ?. Jeszcze jedno pytanie, z tyłu nie mam głośników, ale mam na nie miejsce, czy kupując tylko głośniki do tyłu zrobiłoby to jakąs dużą różnicę ? oglądałem na allegro subwoofery aktywne, które wydawały by się jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem i najtańszym tylko nie wiem jak to się spisuje. Chciałbym wydać jak najmniej, ale żeby było to oparte na lepszych firmach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak zaczac xD moze od tego jaki masz dudzet? Dla Ciebie wystarczajace sadze by bylo wygluszenie przodu i sprawdzenie jak to zagra na fabryce jak jeszcze zle to wrzuc dopiero glosniki tylko tez nie wiem w jakiej cenie ;) glosniki z tylu dadza glosniejszy i lepszy odluch pasazerom z tyly ;) Tobie jako kierowcy przeniesie scene deko do tylu bedziesz mial wrazenie, ze dzwiek Cie otacza i teraz pytanie czy lubisz jak Cie dzwiek otula czy jak jest ascetycznie z przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm przejżyj temat a3 by GONZOL on tez ma a3 i chyba wypytał o wszysko co możliwe :P nie na serio to , aktywną nie radzę , lepiej dołożyc grosza i pasywke smignąć z jakimś wzmacniaczem , zobacz może ktoś na forum ma do sprzedania co nieco , ale najpierw weź się za przód , wygłuszenie , jakies fajne wooferki i wzmak do tego :) a później za tył , poczytaj sobie list powitalny i wszysko będzie jak na tacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...