Skocz do zawartości

Wygłuszenie drzwi i problem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Panowie i Panie taki problem, 

mianowicie mam Seata Leona 1M drzwi wygluszone matamia stp silver jak i gold na boczek dana pianka GMS i przy mocniejszym graniu lewe drzwi cisza prawe tapicerka zaczyna sie nie miło tłuc podobna sytuacja jest z szyba w lewych drzwiach jak jest opuszczona to nic nie slychac w prawych drzwiach wpada w wbiracje. Dodam ze drzwi prawe zostały ostatnio dodatkowo wygluszone by bylo solidniejj nic to nie dalo. Drzwi wygluszone blacha wewnatrz jak i na zewnatrz co tu zrobic by to ogarnąć jak nalezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak porady ludzi co drzwi w leonie nie widzieli ;) 

 

wg mnie nastąpił problem przy ponownym montażu tych cudownych plastikowych wynalazków - ogólnie bardzo nie wdzięczna konstrukcja i wymaga kupę czasu poświęcenia i umiejętności aby zrobić to poprawnie ....

 

ps. jeśli mowa o 2 gen auta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak porady ludzi co drzwi w leonie nie widzieli ;) 

 

wg mnie nastąpił problem przy ponownym montażu tych cudownych plastikowych wynalazków - ogólnie bardzo nie wdzięczna konstrukcja i wymaga kupę czasu poświęcenia i umiejętności aby zrobić to poprawnie ....

 

ps. jeśli mowa o 2 gen auta ...

Sie nie czyta sie nie wie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w leonie to samo. Poszła pianka między blachę a tapicerkę. Wydaje mi się, że całkiem sporo i grubo jej tam upchałem - tak, był drobny problem z założeniem tapicerki ;) Ale w końcu o to chodzi.
Zrobiło się nieco ciszej podczas jazdy (a przynajmniej takie miałem wrażenie po montażu) ale przede wszystkim... przestało grać to coś co grało.

Teraz na pewno gra lusterko bo ma uszkodzoną obudowę (przy jakimś przypływie gotówki wymienię oba) i element zamka na zewnątrz - taki przy klamce.
Ale w środku przestało. ;)

 

 

11262464_911388498920675_240978026846877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...