Skocz do zawartości

jaki wzmacniacz?


pikej123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Montuje właśnie w swoim aucie car audio i potrzebuję pomocy. Ze względu na niewielkie rozmiary bagażnika nie chce montować suba, a tylko zrobić zestaw 4 głośników. Drzwi mam wygłuszone i z przodu głośniki Hertz ESK165. do tyłu na półkę chce kupić Hertz ECX690. Jaki wzmacniacz proponujecie do takiego zestawu? Zostało mi jeszcze do wydania ok 700zł na wzmacniacz. Będę wdzięczny za pomoc. A może proponujecie jakąś zmianę. Tylne głośniki są jeszcze nie kupione, więc może polecicie mi jakieś lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakies woofery z tylu w drzwi ? w lpf

edit:

zreszta troche innaczej. Masz juz wzmacniacz pod te esk ? czy narazie nie? bo jezeli to 2 to moze poprostu nie wiesz na co stac te glosniki. Jezeli juz graly pod wzmacniaczem, to napisz czego Ci brakuje, czy mocniejszego bassu, czy glosniejszego sluchania itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak myślałem o jakimś 4 kanałowym, ale co doradzicie w okolicach 700zł. W tych cenach widziałem już coś z JBL lub Infinity, ale nie wiem jak mi to zagra. Akurat na wzmacniaczach w ogóle się nie znam, dlatego będę wdzięczny za pomoc.

 

Dlaczego uważacie że głośniki w tylnej półce to niezbyt dobre rozwiązanie? Ja mam coupe. Pułka jest sztywna, więc nie będzie żadnego skakania. Mógł bym nawet pomyśleć o wygłuszeniu bagażnika, jak by to mogło polepszyć efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtorze sie:

Masz juz wzmacniacz pod te esk ? czy narazie nie? bo jezeli to 2 to moze poprostu nie wiesz na co stac te glosniki. Jezeli juz graly pod wzmacniaczem, to napisz czego Ci brakuje, czy mocniejszego bassu, czy glosniejszego sluchania itp....

 

700 zl tylko na wzmacniacz, czy glosniki + wzmacniacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz faktuycznie sztywna polke to moze jakis sub free air ?

 

[ Dodano: 2009-04-13, 00:04 ]

Ewentualnie mozesz zrobic panele na przednie drzwi ( kiedys myslalem o czyms takim ) wpakuj w nie hertze i drugi zestaw opary na 20cm wooferkach daj im ognia i bedziesz mial rozwiazanie bez rozwalania sceny jajkami w polce :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtxfun, tak jak już pisałem wcześniej nie mam jeszcze w ogóle wzmacniacza.

Brakuje mi i basu i głośniejszego słuchania. Wiem że jak kupie wzmacniacz to sprawa znacznie się poprawi.

A te 700zł mam tylko na wzmacniacz.

 

sanders156, może i ten sub free air nie był by taki zły.Na allegro znalazłem tylko taki:

http://www.allegro.pl/item6070XXXXoffer_nowy_30_cm_vat.html

 

Ale żeby zmieścić taką 30 będzie trzeba trochę porobić modyfikacji na półce;)

 

Złamany 6 punkt regulaminu forum

Pozdrawiam Greg-si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...