Skocz do zawartości

Probelm z głosnikami PB SC5


nomos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówicie, że to tylko 13 i żeby nie wymagać zbyt wiele. Ja mam współosiowe Helixy 13 na przodzie. Narazie wygłuszone drzwi, ale planuje PB l6C zamontować. Jak narazie pierdzenie jest dopiero powyzej 28 ze skali 33, jak załącze filtr górnoprzepsutowy w radiu na 120Hz, to całą skalę mam do dyspozycji. Basik też już jakiś jest, może nogawką nie trzęsie, ale tragedii nie ma, już lusterko zadrży. Wyłączone wszystkie ulepszacze.

Coś musi być spaprane w instalacji. Może masz gdzies połączone kable w sposób "skręcany", kumpel tak miał, bo miał do tyłu 3 razy przedłużane kable no i to też miało wpływ na dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie jutro robie wszystko jeszcze raz powoli, powiedzcie mi jeszcze na kostce iso ktora wychodzi z radia i dalej kabel z paskiem to jest + czy -, bo juz sie pogubiłem :-) No ja zastosowąłem lutownice ale chyba zmienie na wtyczki jak doradzacie ?? Dam, znac co i jak mi sie udało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do tylnej sekcji, tuba własniej konstrukcji i teraz chciałbym do tego jakis wzmak lepszejszy bo i tak tube bede zmianiał za jakis czas zeby nie kupowac po 5 raz no i myslalem o kondku do tego, No a wzmak tak do 250 zł myslke wydać za 180 zł moge kupic tego hpb 602
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie widze ze grubaśne, może to moje odczucie bo nie znam sie rewelacyjnie na audio i nie chciał bym kupic czegos do bani. Przegladam allegro ale nie wiem na co mam patrzec

 

[ Dodano: 2009-04-17, 08:05 ]

Witam podłączyłem tak jak mowiliscie jeszcze raz wszystko, na wsówki, wszystko działa okej. Poustawialem troszke pozmienialem filtry no i jest okej, ale chyba nie mozna sie spodziewać kokosów po tak małych głośnikach. Jeżeli chodzi o twety to zapierdzielaja ładnie, co mi sie bardzo podoba to ze muzyki nie słychac na zewnatrz a jak sie wejdzie zajebiscie otacza dzwięk uszy, teraz jeszcze system tylny i zobaczymy co to bedzie.

 

[ Dodano: 2009-04-21, 22:28 ]

A własnie mam pytanie czy zamiast tego pb lepsze by było np cos takliego Hertz

Hertz2

Chodzi mi o cos z rodziny hertz ??

 

[ Dodano: 2009-04-22, 18:52 ]

No i nie wiem /? Pomoze ktos ? I czy wzmak carpower hpb 602 jest godny polecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...