Skocz do zawartości

Wzmak a centralny..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś wreście do swoich AMA BL 160 podłączyłem wzmaka w Astrze G było ciężko z kablami ale uporałem się chociaż nie będę kłamał że zajeło mi to prawie 10h... Ale dobra mniejsze o to, problem tkwi w tym że po założeniu wzmaka i odłączeniu i podłączeniu kabla do aku przestał reagować centralny zamek, oznaka świateł jest że niby powinno zamknąc czy otworzyć jednak ani nie zamyka ani nie otwiera do tego nie ma tego dźwięku gdy duszę otwieranie i zamykanie.. Czy ktoś wie co to może być? odrazu powiem że nie odpinałem ponownie wzmaka aby to sprawdzić, zrobię to jutro.. Wiecie może czego to jest powodem? przed podłączeniem wzmaka i odłączeniem aku wszystko działało sprawnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znów przestał działac zamek raz działa raz nie.... Mam pytanie czy wina zamka może być po stronie radia nowego? Bo zaczeło się to dziać właśnie od momentu wymiany radia, założeniu wzmaka i po odłączeniu akumulatoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz bezpieczniki jeszcze raz, przekaznik. I instalacje radia czy gdzieś czegoś nie po przerywałeś montując radio.

A jeżeli zganiasz wine na radio i wzmaka...

To sprawdz czy to rzeczywiście wina wzmaka i radia. Poprostu wyjmi bezpiecznik z wzmaka i odłącz radio. I zobacz czy nadal to samo. Jeżeli tak to nie jest winny ani wzmak ani radio. Chyba że przeciągając kabel z grodzi do aku zmieliłeś wiązke od centralnego:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aku do wzmaka kabel idzie linką do otwierania maski.. A co do centralnego, musiałem się temu przyjrzeć bliżej i rozebrałem dojście do Modułu okazało się że chyba wtyki były zastygnięte bo je odpiąłem podpiąłem i wróciło do normy ciekawe na jak długo.. może jak przeciągałem wzmak progiem to może naruszyłem wtyki od modułu, tak też mogło być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kretmg92 otóż to nic nie było z kodowaniem bo migacze mrugały tyle że się nie ryglowało.. Ale doszłem do sedna sprawy poruszałem kostą przy module i zaczeło działac wydaje mi się że jak przeciągalem kable to mogłem ją lekko wytknąć z modułu i raz łapało raz nie. Tak mi się wydaje ale tak na prawdę nie wiem co tam się stało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...