Skocz do zawartości

hifonics brutus bxi 1600d testował ktoś ten piec mam do kupienia okazyjnie


djmadden
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja mam złe doświadczenia: kupiony nowy okazał się niesprawny na starcie. Niemniej wymieniony został szybko na nowy. Drugi egzemplarz hulał u mnie ponadł pół roku, z moca bez zarzutu, pozostał sprawny w 100%. choć w kwestii parametrów papierowych  mam raczej negatywne odczucia .miałem kiedyś dobrego GZ z serii Hydrogen, parametry prawie identyczne, a GZ prawie wystrzeliwał głosnik w kosmos przy ustwieniach na 60% gain, a ten na 80% nie potrafił tak rozhustac głosnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

aktualnie mam taki wzmacniacz jeśli chodzi o jego moc to nie brakuje mu tego, zasila mi MXZD2 i sobie dobrze radzi z tym głośnikiem :) tylko siadły mi kondensatory, wypracowały się i się uszkodził muszę oddać go do naprawy, ogólnie byłem zadowolony, a co do mocy wracając do strony amp-performan ze w testach wyszło ze ma 1 × 506 Watt Kanal 1 an 4 Ohm, tylko ciekawi mnie jedna rzecz, ten ze strony ma inne rozmieszczenie kondensorów niż mój Bxi1600d mam trochę inne cewki  i konstrukcyjnie inaczej wygląda u mnie końcówki mocy są przykręcane niż na stronie, na stronie są spinane blaszkami, na googlach( grafika) można poszukać brutusa 1600d to różnią się trochę  w środku a model wydaje mi się taki sam, i nie wiem o co tu chodzi, czy moce są takie same czy mogą się różnic?,czy któryś z nich jest tylko nowszy i przeszły drobne modyfikacje?

post-12924-0-24571400-1452612075_thumb.jpg

post-12924-0-00307500-1452612105_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bxi 1800d czyli mierzone 1620rmsu 1ohm Spadki do 13.5V Jakas porażka

Gra mocowo jak buszmen pch 990atx i ciut słabiej niż bs zx3 t2d... Jakość podobna 

Nie ma co sie pchać w te hifonicsy bxi chyba że za 300zl 

Dla porównania hifon zeus XI FE czyli 1200rms/4Ohm i gra dużo lepiej głosniej 

Wszystko spr na tej samej skrzyni głośniku radiu i tej samej instslacji...

Moc mocowi nie rowna...

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...