Skocz do zawartości

NAKAMICHI NA2750 CD/DVD/USB/SD/GPS Bluetooth - radio 2 Din


mirek70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

W związku z planowaną rozbudową CA w swoim samochodzie - wzmacniacz 5 kanałowy (Helix DARK BLUE FIVE) oraz skrzynia basowa ? prawdopodobnie będę musiał wymienić swoje radio Pioneer Avic F900BT z powodu nie najlepszej jakości dzwięku, drzwi mam wygłuszone matami głośniki przód Audio System MX165 Plus tył Audio system MXC 165

 

Jednostka koniecznie 2 Din windows CE z obsługą Automapy lub iGo i tutaj znalazłem ww. stację multimedialną Nakamichi NA2750 jest jeszcze niższy model NA2650 oraz inne jednostki : Blaupunkt San Diego 530 odtwarza FLAC , Blaupunkt New York 830

Drodzy użytkownicy forum czy ktoś miał do czynienia z tymi stacjami co waszym zdaniem najlepiej zagra i co wybrać...

Dziękuję za wszelkie informacje...

 

Pozdrawiam

Mirek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj miałem w rękach model trochę wyższy Nakamichi NA5000, które w tym momencie kosztuje 1049zł na allegro.

TRAGEDIA! Nastawiałem się tylko na to, że te nowe naki nie będą dobrze grały, ale ich obsługa i płynność działania to w ogóle jakaś pomyłka.

Wyobrażacie sobie, że jak wchodzicie w opcje i radio wtedy przestaje grać? Jakieś drobne naciśnięcie przycisku i na chwilę przerywa granie z lekkim trzaskiem? Chcecie wyjść z opcji o jedną kartę wstecz, radio się zamula na 2 sekundy, naciskacie jeszcze raz i wychodzi z wszystkiego?

Dla mnie to jakaś żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz , trzaski oraz wyłączanie się po naciśnięciu korektora.

Polecam sprawdzić jak działa nawigacja w tych modelach , zamula- całkowicie staje i traci sygnał,

Niema także co liczyć na mirrolink , z większością telefonów nie działa, ..

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się radiem 5-10 minut, nie doszedłem do takich opcji. Włożyłem płytę, chciałem wyłączyć pikanie, ustawić godzinę itp. Nie chciałem dalej w to brnąć, naprawdę tragedia.

 

Tak dla kontrastu, parę miesięcy temu bawiłem się takim tanim radiem 1din bez napędu Pioneera za niecałe 200 zł - ciekawa pozycja dla osób nieużywających płyt CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...