Skocz do zawartości

Mam problem


Hubert26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystki.

Pisze do was ponieważ mam problem z muzyką w moim Fiacie Uno.

Wiec tak , z przodu mam odseparowany zestaw Hertz HSK 165 , w bagażniku mam skrzynie otwartą z głośnikiem Alpine SWR 1022D , zasilane jest wzmakiem Hifonics ZeuzZ700 i do tego kondensator Helix 1 farada. Problem mój polega na tym , że gdy głośniej chce posłuchac muzyki to rozłącza mi wzmak , radio gra dalej ale muzyki nie słychac bo rozłącza wzmak. Nie wiem już co mam robić , plus i masa idzie z akumulatora. Prosze bardzo o pomoc bo ja nie wiem już co mam dalej robić. Z góry dziekuje za porady :zdegustowany:

 

[ Komentarz dodany przez: balcer: 2009-04-07, 21:03 ]

Nie ten dział, przenoszę, tym razem bez warna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żaden kabel nie jesr przetarty i kabelki nigdzie nie stykają. Wszystko gra ladnie to pewnego momentu , gdy wezme glosniej i jest głębszy bas to wtedy rozlacza mi wzmak, zapala sie czerwona kontrolka na wzmaku, a radio działa dalej tylko nie słychac muzyki.

 

[ Dodano: 2009-04-07, 21:43 ]

Jeśli tak to gdzie na wzmaku mam szukać zwarcia?

 

[ Dodano: 2009-04-07, 21:44 ]

I jakie mam dokladnie sprawdzić napiecie i kiedy?

 

[ Dodano: 2009-04-07, 21:48 ]

Nie wiem czemu ale mi sie wydaje że w pewnym momencie brakuje prądu i dlatego wzmak rozłącza. Moze mam za maly akumulator i powinienem kupić troszke wiekszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlaczyc suba i zobaczyc czy na samych glosnikach mi rozlaczy wzmak? A jak potem podlaczyc prawidlowo suba? Wszystko gra ladnie , ale jak jest glosniej i glebszy bas to wzmak sie wylacza :hyhy: Już nie wiem co mam robić:hyhy:

 

[ Dodano: 2009-04-07, 22:30 ]

Wejscie do suba podlaczam równolegle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...