Skocz do zawartości

skromny 2-way pod samo radio - co polecacie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam 2-way "z jajem" to nietypowej aplikacji: roadster MX5. Drzwi juz wygluszone = przygotowane.

Koncepcja jest nastepujaca: jednostka sterujaca pozostaje originalna.

W kabinie centralnie siedzi juz JL 8W3v3 (closed) napedzany stosownym piecykiem RF z serii Punch (lata 90-te) - tutaj nic sie juz nie zmieni bo mi taka aplikacja pasuje.

Rodzaj muzyki to przewaga house (czyli cos szybszego), czasem HH z "glebszym zejsciem" o tyle o ile pozwoli JL.

Na chwile obecna trenuje MDS06 ale gra to średnio.

Poszukuje ciekawego zestawu 2-way pasywnego do drzwi (wysokie pojda na slupki).

Cały myk polega na tym że chcialbym to zasilac z seryjnego radia i nie dorzucac juz zadnego wzmacniacza.

Sadzicie ze jest to wykonalne w granicach rozsadku?

Nie zalezy mi na czyms nowym - chetnie przytule uzywke w zadbanym stanie w cenie powiedzmy do 600zl. 


pierwsza propozycja: Audio System 165 SQ


kolejny kandydat: PHD CF 6.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie bede rozdrabnial...

 

Z wooferow wyszperalem cos takiego:

 

MP 5.16

Helix RS806

Xetec G6

 

Ktoś mial okazje sluchac tej trojki?

 

Ma być srednica, kick i niekoniecznie duze zejscie jak w R6A.

Generalnie wieksza kultura ale tez bez koniecznosci podlaczania elektrowni.

 

Wysokie do tego... cos ze stajni Morela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - dlatego szukam czegos "godniejszego"

 

Uszy mam wypatrzone po poprzedniej instalacji z wyzszej polki i teraz znowu sie zaczyna nawrot choroby chyba...

 

Wracajac do serii XM - cos konkretnego proponujecie?

 

Zastanawiam sie tez na RF ze starszych serii Punch - maja wystarczajaco mocy aby ogarnac przod i do tego wejscia "sysokie". Z tego co widze malo kto je bierze na przod - zamulają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam zapytanie o piece RF na przod - pasowaloby mi cos takiego z 2 wzgledów:

- maja wbudowane wejsice sygnalu wysokiego (nie chce sie bawic w konwertery jezeli to nie jest konieczne)

- male gabaryty

- b.dobre mocowo


XM-ki tez kusza ale nic mocowo ok. 100/kanal nie udalo mi sie znalesc w cenie do 300zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...