Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie rozumiem o co chodzi ... Cena wysoka , ale dostępność głośnika słaba .

Sprzęt sprawdzony i w idealnym stanie ... Kolega zresztą jest z forum ...

 

Jest ich więcej niż Ci sie wydaje.

Idąc takim tokiem myślenia cene np. boshmanna 990ATX moge sobie ustalić na 1500zł. Bo też rzadko się pojawiają.

Ja sprzedałem swojego helona 15, po świeżym reconie, w idealnym stanie za 1100zł. 2k za helona w tej chwili to cena z pupala i śmieszy mnie ta kwota dlatego dodałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Helon w cenie 1500 tysiaca to tylko warsztat z Warszawy na allegro ma. I oni musza zarobic a on musi poprostu sprzedac wiec? wniosek jest prosty. Helona mozna kupic jak sie chce i napewno nie za taka kase!

 

Mi w podobnej kwocie sie trafil Helon. Do Pana od Pioneera napisalem maila zeby cene to zfolgowal bo chyba faktycznie mial zle sny przed wystawianiem tego na serwis aukcyjny :D (czyt. nocne spazmy :P ) Fair cena za niego obecnie w idealnym stanie 1100-1200

 

P.S. wolalbym dorzucic 400 i kupic Solo X ktore wisi hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gwarancji cena nowego to 2600zl plus koszty przesylki z niemiec

Daleko szukałes i dlatego przepłąciłes. Cena jaka za niego wołasz dla wielu wyda sie za wysoka, ale co mnie do tego? Może uda Ci sie go sprzedać, powodzenia.

 

A czym sie rózni recon od oryginału? Jedyny klopot to użyte kleje bo reszta to tez przeciez oryginał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby masz racje ale recon to juz nie oryginal, to tak jakby naprawiac auto na elem zastepczych

 

Źle myślisz kolego. To jak podczas naprawy wrzucać części przeznaczone na pierwszy montaż. Wszystko zależy jak ktoś to poskleja. Najlepszym przykładem był mój helon. Mastah macał i może wypowiedzieć się czy był gorszy od oryginału. Reszta została napisana wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pioneer-deh-p88rs-ii-i1568049748.html PIONEER DEH-P88RS II Cenę pomylił z dexem 99 rs..

odpisal ze chetnie kupi za 1300 jak bedzie. a cena to jego sprawa hehe no to ja za swojego od dzisiaj licze +2k.

http://www.megapromo.pl/index.php?p308,pioneer-deh-p88rs-ii

gdzies napewno jeszcze nowke sie znajdzie w tej kwocie bo sam koledze kupowalem za 1399 bodajze.

 

do kolegi bams:

nie wiedzialem ze Helony 15tki maja po 1500W RMS na cewke. wiec i ludzi w blad nie wprowadzaj bo sie nie wszyscy nowi znaja na parametrach, a pozniej zdziwienie po zakupie ze gdzies "1kilo" mniej tego RMSu. Nie wspomne ze wytrzymuje duzo wiecej ale... 1500W to ichni MAX w broszurce Audio System.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a to można zrobić bardzo różnie, a jak jest w fabryce złożony to wiadomo że jest jak należy. z tym że taki sub może być wart góra 100-150 zł więcej jak taki po dobrze zrobionym reconie

 

Klejenie w moim było, można powiedzieć, wzorcowe dlatego moge spokojnie go porównać do nówki. Poza tym on pryknął 153, pozniej ja go miałem krótko, a po mnie miał go jeszcze jeden dragowiec, a recon ten sam ciągle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczę to do ciekawostki.

http://allegro.pl/diora-gds1307-glosniki-13cm-gwarancja-24m-i1582936885.html

Diora wchodzi w car-audio :super:

http://allegro.pl/diora-hi-end-glosniki-samochodowe-gds1607-16-5cm-i1572148544.html

Tu nawet 6,5".

Na mnie dobre wrażenie robi taka zwrotnica w głośnikach za te pieniądze. Nie ogranicza się jedynie do kondka na tweeter, ale tu zwrotncia tnie woofer i tweeter 12db/oct - nie oszczędzali na zwrotnicy;P

Poza tym dość płytki woofer, czasem przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...