Skocz do zawartości

głośniki dla Citroen C4 Coupe VTS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako że jest tu spora grupa ludzi kumatych chciałbym zadać proste pytanie.

Czy ktoś posiada auto wymienione w temacie i może mi doradzić jakimi głośnikami zastąpić fabryczne.

W tym aucie system audio jest powiązany z sterowaniem komputerem dlatego nie mogłem sobie pozwolić na zmianę radia na takie które coś sobą reprezentuje. Zamontowałem takie:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Car-Stereo-for-Citroen-C4-C-Quatre-C-Triumph-Autoradio-DVD-Player-GPS-Navigation-/221171334220?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item337ed6bc4c

 

Jest to dedykowane radio z nawigacją które zachowuje w pełni funkcje tego które było fabrycznie. Jest za to chyba trochę mocniejsze bo ma 4 x45W

Jakie głośniki mogę zamontować zamiast fabrycznych aby grały lepiej (obecnie jeden z tyłu już charczy)

Nie chcę jednak montować dodatkowych wzmacniaczy i zakładać mat tłumiących. Po prostu zamontować głośniki i używać. Nie mam wygórowanych wymagań, Jeśli jednak da się poprawić fabryczne brzmienie to będzie fajnie :).

Przeszukałem forum i znalazłem trochę info powiązanych z tym modelem ale w tamtym przypadku instalacja była znacznie rozbudowana co u mnie nie wchodzi w grę,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie chcę jednak montować dodatkowych wzmacniaczy i zakładać mat tłumiących. Po prostu zamontować głośniki i używać. Nie mam wygórowanych wymagań, Jeśli jednak da się poprawić fabryczne brzmienie to będzie fajnie .

W takim ukladzie popytaj na forum citroena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...