Skocz do zawartości

audi s8


Kwapi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całkowicie nowe słupki z głośnikami 

głosniki pioneer TS-T01RS

TS-S01RS
wzmacniacze slpine F1 status MRV-F900
miało być braxy ale za dużo już tego  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
Michał jak znajdzie czas to pewnie napisze coś więcej 
:hyhy:

Cerber83 komory są już finalnie wykonczone tylko maskownice będa nowe,chce żeby widać było mastery są naprawde piękne .   Wcześniej były inne dego i wyglądało to tak

post-16153-0-65467500-1430294188_thumb.jpg

post-16153-0-07532100-1430294208_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

No w końcu skompletowałem trzy  wzmacniacze alpine F1 status MRV-F900 

szukam jeszcze procesora z serii F1 PXA-H900  (prawdopodobnie się uda z kolegom z forum ).
Mam tylko jeden problem nie mogę nigdzie zlokalizować głośników pioneera TS-T01RS i TS-S01RS  :cisza:  :cisza:  :cisza:
Michał zaproponował inne głośniki średniotonowe Scan-Speak 12MU i wysokotonowe Scan-Speak  D3004
co sądzicie o tych głośnikach 
 

slawa88 chodzi ci czemu pioneera, Michał wiele mi o nich mówił ras miał z nimi do czynienia i się zakochał :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

post-16153-0-12999400-1434268956_thumb.jpg

post-16153-0-02751700-1434268967_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na ebay

Ostatnio był komplet takich głośników

Moze jeszcze sa

 

Poszły za 3000 (750Eur) średniaki i tw, trzy razy aukcja była wystawiana od bodajże 1200 Eur i coraz niżej.

 

 

szukam jeszcze procesora z serii F1 PXA-H900  (prawdopodobnie się uda z kolegom z forum ).

 

Sprawdż dobrze F1kę, dużo 900tek jest uwalonych, chodzą, ale nie do końca poprawnie. Można się naciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


sprawdzam ebay ale chodzi mi o normalną cenę tu z forum kolega miał średniaki już miał wysłać ale coś tam  

truck taka cena za komplet fajna szkoda że przeszły bokiem 

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/5398-okazje-na-aukcjach/page-14

 

post nr 267, Sława wrzucał je w okazje 20 maja a na ebay bujały się od początku kwietnia, słabo szukałeś widać panie.  :wink:

 

Jeśli mogę coś podpowiedzieć, bo miałem i średniaka i tw z odr, to posłuchaj Michała z propozycją średniaka 12 WU, a do kompletu poszukajcie właśnie tw z odr, średniaki z tego zestawu nie mają w sobie nic spektakularnego (nie mają też słabości :) ), ale myślę ,że patrząc całościowo na walory ciężko o coś lepszego niż Illuminator na midzie.

Zaś tw z odr polecam z czystym sercem, super tweeter, detaliczny, ale nie natarczywy w przekazie, świetny.  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój błąd pogubiłem się  :zalamany:  zobaczymy jest jeszcze trochę czasu na zbieranie gratów ,samochód rozbieramy po wakacjach bo pewnie trochę zejdzie a nie uśmiecha mi się być bez auta :mur1: średniaki pójdą w deskę w wysokie zostają w słupkach. Zobaczymy co z tego wyjdzie  Michał pewnie jeszcze coś wymyśli czas pokarze   :wink:  :wink:  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sredniaki od pionka byly jakis czas temu na szwedzkim forum do sprzedania i chyba w dobrej kasie.

Nawet pamietam kto mial na handel, jak chcesz, to moge zapytac.

Edit: Niestety sprzedaly sie juz.

http://www.bilstereoforum.se/showthread.php?t=34691

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...