Skocz do zawartości

DLS A5, U-Dimension, PPI, Pioneer Avic-f30bt, Mb quart qm19hx, RF


Mirek010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na sprzedaż leci parę klocków wszystko w 100% sprawne nie naprawiane

- DLS A5 stan bdb lekkie ryski na obudowie nic poważniejszego 1500zł

- Precision Power DCX 600.4 stan NOWY pograł może z godzinkę, zero rysek ori pudło w komplecie wszystko co daje producent cena 850zł

- U-Dimension Glow 4075 stan bdb 3 lekkie ryski na odbudowie wszystkie papierki w komplecie, mój pierwszy wzmacniacz pograł u mnie ponad pół roku główna zaleta dynamika, przyjemna góra bardzo fajny piec polecam każdemu kto zaczyna zabawę z CA, kupiony od Bajera z forum polecam cena 500zł

- Rockford Fosgate Punch 200.4 stan również bdb brak rys, solidny piec, w papierkach 4x25w 4ohm w realu 3 razy wiecej http://amp-performance.de/654-Rockford-Fosgate-Punch-200-4.html  cena 420zł

- Tweetery MB Quart Qm 19HX delikatne detaliczne blaszki dorzucam dorobione kołeczka do montażu na słupkach cena 200zł

- Stacja 2 din Pioneer Avic-f30bt bardzo dobra stacja, dużo opcji zmiany dźwięku jedna z najlepszych od pionka, lekka niewidoczna ryska na wyświetlaczu ramka w stanie idealnym 0 rys w komplecie wszystko prócz kabla USB ori pudło instrukcja itp ogólny stan bdb dorzucam gratis adapter do sterowania z kierownicy do Alfy Romeo , Fiata i Lanci cena 2000zł

Zdjecia całości wrzucę jutro. Z racji że jestem w UK do każdej ceny należy doliczyć koszt wysyłki 70zł w przypadku zakupu 2 klocków wysyłkę biorę na siebie Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...