Skocz do zawartości

Jakie głośniki 13cm - pod wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę tylko nie pisać, że było bo nie było. W każdym temacie jaki znalazłem kończy się na tym aby przerobić na 16cm. Niestety do mojego auta większe głośniki nie wchodzą a przeróbka nie wchodzi w grę. Oczywiście drzwi będą wygłuszone. Głośniki zamierzam zasilić wzmacniaczem, który dobiorę do głośników (aktualnie nie mam). Do bagażnika mam 12"rexa w closedzie i jak dobrze pójdzie to dojdzie drugi. Z racji tego, że nie mam seryjnego miejsca na tweetery wytypowałem zestaw MOREL MAXIMO 5,2", ze względu na obudowy gwizdków. Czekam na Wasze opinie i może jakieś ciekawe propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki slawa za pomoc, jak dalej w każdym temacie będzie napisane "poszukaj w google" to w końcu nikt niczego się nie dowie. Możesz uważać, że jestem ignorantem, mnie to nie obchodzi ale szukałem jak potrafiłem i wszędzie gdzie znalazłem było "przerób na 16" albo "poszukaj w google" więc coś jest nie halo. Jeżeli ktoś się zna to nie widzę, żeby to był duży problem aby podrzucił ze 2 zestawy. Nie obraź się ale nie lubię takiego odsyłania do szukajki. Dzięki w każdym razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć swoje zdanie. Ja uważam że "podrzucenie dwóch typów "to żaden poziom merytoryczny. Podałem Ci to co pamiętam odnośnie firm jakie były przerabiane względem 13. Może poszukaj w tym kierunku. Ja 13 nie przerabiałem więc dałem Ci kierunek który pamiętam.

A gdyby każdy zakładał temat by dostać szybką ofertę byłby bajzel jakich mało (i tak już jest )

Powodzenia z zabawą w CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co Ci kolejny subwoofer ale nie wnikam. Na Twoim miejscu jeśli miałbym kupić jakiś sensowny zestaw 13 cm to wybrałbym DLS R5A.

Pozdrawiam.

Podzielam zdanie, te wooferki naprawdę potrafią zadziwić basem i kickiem. Średnica ładniejsza niż z r6a.

I chyba nawet jest w tej chwili u nas na giełdzie zestaw, brak tylko tweeterow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...