Skocz do zawartości

"Cervin Vega 104, MDS 06"


slawa88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!
Chyba nie trzeba mówić co to...

wpadły mi jakiś czas temu, u mnie nie zagrają bo przymierzam się na inny kierunek. 
Stan oceniam na prawie idealny, prawie jak nowe.

Wczoraj z racji braku złączek do terminala użyłem pierwszy raz cyny. (musiałem się upewnić że nic im nie dolega od leżakowania  :wink: )

Jak trzeba postaram się to oczyścić  :rotfl:

Od dawna się kurzą, jestem ich drugim właścicielem. W zasadzie u mnie nie pograły, nigdy nie trafiły do auta. wczoraj zagrały celem sprawdzenia. Miałem kilka mp 5.16  w rękach, takiego stanu nie widziałem jeszcze. 
Stąd cena 600zł.

kontkat PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:
MP - sprzedane.

W miejsce sprzedaży leci:

Precision Power DCX 600.4, również w super zachowanym stanie. W komplecie kostki w bardzo dobrym stanie, do wzmacniacza oryginalne opakowanie. Pokrywy nie wytarte, nie widać rys. jak trzeba zrobię dokładne zdjęcia i przedstawię potwierdzenie stanu. 

śruby do pokryw czarne zaginęły przy przeprowadzce i dałem w kolorze pokrywy. jak trzeba zakupię czarne identyczne co oryginał.

Wizualnie oceniam na 5+, widać tylko ślady po wkrętach.

Jestem drugim właścicielem wg informacji poprzednika. U mnie większość czasu grał w domu , chwilę w aucie i dziś wrócił z auta i szuka nowego domu.

Świetne 4 kanały, które pogonią cały system i nawet wymagające subiki. Słyszałem jak grał ten piecyk pod prądolubnymi subami i świetnie nad nimi panował. Mój co prawda gra tylko na przodzie. Jego największe zalety to: wysoka kontrola, dynamika, bardzo ciekawa barwa, nie ostrzy góry.

Cena jak za stan i wiek wzmacniacza dość dobra. (dobrze kupiłem, dobrze oddam) 600zł+kw. 

Zdjęcia w międzyczasie jak wytargam karton z piwnicy :)

kontakt PW

 

Modów proszę o zmianę nazwy tematu na : "Precision Power DCX 600.4 - świetny stan."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzą:
DLS A3 - 1350zł (kilka rysek, jeden narożnik lekko odgięty, nie przeszkadza to jednak w prawidłowym przymocowaniu wzmacniacza)
DLS A5 - 1550zł (jeszcze go w domu nie mam, ale ponoć stan nie gorszy niż A3, czyli również bardzo dobry)

w przypadku zakupu obu mogę coś urwać.

Fotki DLS'ów i PPI niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam się  :wink: na towar gwarancja rozruchowa 

Dochodzi również Alpine 9815RB
mechanicznie igła! dawno nie widziałem takiego sprawnego lasera w alpinie, szybko sprawnie, bez zacinek, nawet na wybojach. wizualnie : trochę wytarta, kostka iso oryginał ale musiała być podklejona bo ktoś nie uważał i kabelki dla pewności było usztywnić. Jednak to tylko wizualnie bo technicznie bez problemu. impulsator przy szybkim kręceniu przepuszcza, gdy robimy to normalnie 100% ok. 

z racji stanu cena fajna, można dać niewiele a budować przyzwoity system. wspaniała więc oferta dla zaczynających.

 

 

Cena za alpine 350zł z wliczoną wysyłką kurierem.

 

do alpiny jest ramka i kieszeń , ale od innego radia, niemniej jednak jakoś razem współpracują.

Dla zainteresowanych zdjęcia.

 

Proszę o dorzucenie w tytuł "ALPINE 9815"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja:

A5- 1500

MDS 06 - 250

Dochodzą głośniki wysokotonowe Radical Audio RA28

w sieci bujają się po ok 600zł.

Ze względu na uszczerbiony front (który można dorobić, lub sfrezować) cena - 240zł w tym kurier.

Jest to ponoć kopia SS d2094. Info o nim w sieci trochę jest, manual też.

post-425-0-14067800-1437309984_thumb.jpg

post-425-0-26243400-1437309996_thumb.jpg

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...