Skocz do zawartości

RE AUDIO 12s4 - zmiana suba czy inna skrzynia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. W aucie jako sub hula mi re audio 12s4. O ile w poprzendim małym aucie był okej, o tyle teraz w kombi trochę mi mało czasami.

Sub gra w skrzynce closed. Zastanawiam się czy może warto go wypróbować w skrzyni br?

Czy uzyskam coś na "ilości" łubudu? Czy jednak lepiej pomyśleć o zmianie?

Sub pędzony jest rodkiem r2180i (610 rms w mostku) więc zapas mocy jest.

Aha : radio to pioneer deh 80 prs , który jednak ewidentnie nie ma "mocnego dołu" co też myślę potęguje moje wrażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta skrzynia była kupiona razem z głośnikiem . NIBY miała być dedykowana , ale czy to jest to co być powinno to nie wiem....

 Według mnie to radio ma raczej spokojny dół. Nic się nie wybija, gra w całym zakresie jest raczej poukładana. Wokal fajny natomiast brakuje nieco "wykopu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolega ma tu suba który z hajendu nie jest, nie mówię że kiepski ale nie drążmy tematu czy radio dobre czy złe bo to budżet liga :P

Do autora, pomierz skrzynie, ile pojemności, jakie ścianki i podaj.

 

 


ty tniesz tego suba

Piec filtry ma a czy kolega ich używa to inna sprawa

Co do kontroli to raczej jest i to nie najgorsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Panowie kolega ma tu suba który z hajendu nie jest, nie mówię że kiepski ale nie drążmy tematu czy radio dobre czy złe bo to budżet liga :P

Lepiej bym tego nie ujął :)

 

Niestety przez najbliższy tydzień jestem autem daleko poza domem a sub wyjęty ze względu na gabaryty toteż wymiary podam dopiero w piątek.

Sub jest cięty radiem na  63 hz /18 db.

 

Skrzynka BR szczelinowa? Znajdę na forum gdzieś gotowe wymiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...