Skocz do zawartości

USB Pioneer AVH-P3100DVD


wlodi04
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam radio Pioneer AVH-P3100DVD i chciałbym skorzystać z portu USB żeby posłuchać z niego muzyki lub pooglądać np. jakieś teledyski. Tylko jest mały problem i nie bardzo wiem jak go rozwiązać. Co bym nie wgrał na pendrive to radio nie widzi żadnego pliku komunikat " Unplayable file". Mam instrukcję po polsku i tam jest napisane, że pendrive musi mieć system plików FAT32, z usb mogą być odtwarzane pliki mp3, acc, wma i Dvix. Żadnych z tego rodzaju plików radio nie widzi. Nie wiem, może coś źle robię, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobne radio a mianowicie AVH3200dvd i z pendrivem była dokładnie ta sama sytuacja. Nie zagłębiałem się jakoś w temat dlaczego tak jest bo muzykę i filmy odtwarzałem głównie z karty SD. Muzykę grałem później z płyt bo brzmieniowo płyty jakoś zaczęły z czasem bardziej mi podchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie robiłem tak, że ściągałem sobie np. jakiś teledysk przy pomocy YTD downloader z youtuba a potem programem any video converter zmieniałem format filmu na AVI tak, żeby radio go odtwarzało. Tak jak pisałem ja robiłem to poprzez kartę SD i działało bez problemu. U ciebie jest troszkę inaczej bo nie masz wejścia na SD. Z pendriva już tych samych filmów mi nie odtwarzało.  Nie mam już tego radia więc nie dam rady teraz tego sprawdzić ale gdyby udało ci się ustalić jak to jest z tym odtwarzaniem z pendriva to napisz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już jakiego formatu używałem. Aby dobrać odpowiedni, dowolny teledysk przerobiłem na kilka róznych formatów i dopiero wtedy sprawdzałem, który daje najlepszy obraz na ekranie. Jak już wybrałem odpowiedni to całą resztę filmów przerabiałem na ten sam i  było ok.  Jak był zbyt duży to mi nie odtwarzało filmu. Musisz przetestować tak jak powalla pisze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Mnie np w wielkim ekranie pasowało przewijanie piosenek. Czasami jak czekałem na coś w samochodzie to oglądając jakoś czas przyjemniej i szybciej mijał. Teraz tego nie mam ale fajnie wspominam jak było. Ps. Tym bardziej, że niestety nigdy nie miałem ipada:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...