Skocz do zawartości

problem kondensatorem


Gikero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mi ktoś powie jak wlanczac i wylanczac kondek ktory nie ma gniazda na kabel do zdalnego wlanczania i wykańczania, dodam ze to nowy kondek phonocar 1,5 farada z elektronika i nie był tani

 

 

PISZ POPRAWNIE !!!

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


to nowy kondek phonocar 1,5 farada z elektronika i nie był tani

Widzisz a mój za to był tani i się sam wyłącza!
 

 

 


Nie ma nic o tym w instrukcji wlasnie

Niegrzeczni sprzedawcy nie dają podstawowych informacji w instrukcji, dziady niedobre!:D

 

A tak całkiem serio skoro ma elektronikę sterującą to powinien wyłączać i włączać się sam kiedy jest większy pobór prądu w całej instalacji. Mój "tani" kondensator Helixa tak robi ;) Być może te nie tanie kondensatory nie mają takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 650 zł to kondensator 20-25F z pełną automatyką i rozetą jeszcze, a i zostało by na dobrą flaszkę :D

Zapewne jest tak jak wcześniej napisano - albo kond działa cały czas, a tylko woltomierz zapala się przy obciążeniu lub skokach napięcia, lub właśnie wtedy kond tylko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja kasa i Twój wybór ;p
Ale na pewno można taniej a i dam sobie uciąć rękę, że i lepiej ;p
1,5 za taką kasę to nie wiem jak szybko musiałby się ładować i rozładowywać...
Ja mam ponoć jeden z najszybszych dostępnych kondów o pojemności 1F i kosztował mnie ułamek Twojej kasy ;p

Następnym razem chyba lepiej będzie zapytać przed kupnem gdzieś tutaj, chłopaki są raczej po to, żeby pomagać i pomóc w podjęciu takiej decyzji ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odkopię temat.

 

Panowie, przyszedł do mnie dzisiaj kondensator (używany z forum). Wszystko fajnie podłączam go sobie przez żarówkę, niby ładuje ale okazuje się że ktoś go wcześniej rozbierał i założył na odwrót ostatni dekielek. Więc ładowałem konda podłączonego na odwrót. Plus do - a minus do +. Pytanie czy mogłem go zabić na śmierć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...