Skocz do zawartości

Które radio wybrać JVC/ Pioneer


Rekomendowane odpowiedzi

co do Pioneera mogę się wypowiedzieć:

 

w opisie napisali:

Odtwarza:

Z USB:
• MP3, WMA, AAC 
• XVID, DIVX, JPEG, MPEG 1,2,4 video

 

z tym odtwarzaniem filmów z USB nie jest tak kolorowo jak napisali, ściągałem ok 30 teledysków w MPEG 4 i żaden nie idzie przez USB, dopiero filmik w AVI w niskiej rozdzielczości poszedł, 

Dla porównania mój Kenwood 9280BT który jest dwa lata starszy od pioneera 2600 czyta z USB wszystko czy to jest avi czy to jest mpeg4

 

Miałem w ręku wyższy model który mi sie podobał jak gra AVH-X8500BT ale na nim jest to samo, większości filmów nie czyta z USB

 

AVH-X2600BT to podstawowy model, koksów się nie spodziewaj, ale jak ma napędzić seryjne głośniki to Ci wystarczy, jak jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem Car Audio :) to dołóż pare zł i kup coś z wyższej linii z 5 lub 8 z przodu

7 cali, regulowany kąt nachylenia, zdejmowany panel, 

 

o JVC się nie wypowiem, nie miałem w ręku i raczej nigdy nie będę miał :)


tym bardziej jak masz Passat B5 FL ( którego też mam ) zapomnij o radiu z dziurą w panelu, będziesz się musiał schylać aby przełączyć coś w radiu, bo dziura na radio jest nisko usytuowana :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Pioneera mogę się wypowiedzieć:

 

w opisie napisali:

Odtwarza:

Z USB:

• MP3, WMA, AAC 

• XVID, DIVX, JPEG, MPEG 1,2,4 video

 

z tym odtwarzaniem filmów z USB nie jest tak kolorowo jak napisali, ściągałem ok 30 teledysków w MPEG 4 i żaden nie idzie przez USB, dopiero filmik w AVI w niskiej rozdzielczości poszedł, 

Dla porównania mój Kenwood 9280BT który jest dwa lata starszy od pioneera 2600 czyta z USB wszystko czy to jest avi czy to jest mpeg4

 

Miałem w ręku wyższy model który mi sie podobał jak gra AVH-X8500BT ale na nim jest to samo, większości filmów nie czyta z USB

 

AVH-X2600BT to podstawowy model, koksów się nie spodziewaj, ale jak ma napędzić seryjne głośniki to Ci wystarczy, jak jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem Car Audio :) to dołóż pare zł i kup coś z wyższej linii z 5 lub 8 z przodu

7 cali, regulowany kąt nachylenia, zdejmowany panel, 

 

o JVC się nie wypowiem, nie miałem w ręku i raczej nigdy nie będę miał :)

tym bardziej jak masz Passat B5 FL ( którego też mam ) zapomnij o radiu z dziurą w panelu, będziesz się musiał schylać aby przełączyć coś w radiu, bo dziura na radio jest nisko usytuowana :)

 

Akurat mam rns mfd w passku więc schylać się nie bd musiał, a co pioneerka to wszystko jest ok tylko z tym odtwarzaniem filmów lipa? Chodzi mi czy jakiś zakłóceń nie ma itp.  A też jakimś specem nie jestem więc myślę, że na moje potrzeby wystarczy taki pioneer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetlacz dobrej rozdzielczości, ogólnie radio może być, soft szybki nic się nie tnie, USB z tyłu, nie szpeci chodziarz pendrive na panelu, filmów MPEG 4 nie chce czytać wyskakuje Error, nie zagłębiałem się bardziej w tym temacie, może za duża rozdzielczość obrazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...